Jimjams

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 9990 Ft

Egyedülálló hármas hatással veszi fel a harcot a szem körüli ráncokkal szemben. A készülék éltal kibocsátott piros fény és 660 nm-es fényhullámhossz ideális a bőr sejtjeinek aktivizálásához és azok mélyrétegi megújulásának fokozásához. Az élénkítő hatás egy negatív ionos anti-stressz hatással egészül ki, mely a készülék által kibocsájtott negatív töltéssel segíti a környezeti ártalmaktól meggyötört bőr egészséges állapotát helyreállítani. A két módszert szinergikusan erősíti a Photoionic készülék mikromasszázs hatása, mely mintegy piciny rezgő bőrvasaló segíti a mélyrétegi sejtstimulációt és a ráncok kisimulását.

Ár: 9990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

dorakrem

2020. január 5.

Nem csodaszer DE, kellemes a használata, ár érték arányban kiváló kis ketyere. Az ettől olcsóbb szerkezetek hatása semmit nem ér, így azokkal ezt összevetve elmondhatom, hogy hasznos. Önmagában, hogy fényterápiát használja szerintem pozitív, mert nem egy erőszakos technológia a szemránckrém hatékonyabb felszívódásához. Szerintem megéri az árát, csodákra csak a plasztikai sebészet képes, de ez ugyebár nem az az árkategória:-) . Újra megvenném. Anyukám is kapott tőlem ajándékba egy iylet, és ő is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Scarlett11

2019. május 25.

Glamuour napon léptem meg magam ezzel a kis ketyerével, kb. 2 hete használom esténként. Hatalmas változást még nem tapasztaltam, de nem bántam meg, jól esik az extra kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

keserud

2019. április 11.

Ma vettem ezt a ketyerét, ketsegekkel... Szerettem volna valamit, ami a hatóanyagokat jobban beviszi a bőrbe. Eszrevetelek: ha olajjal használom, össze-vissza rezeg, de ha vizes alapú, amit szeretnék bevinni, akkor normálisan működik. Hogy mennyire ionozal.. Fogalmam sincs, de az lenne a lényeg.
VISZONT! Másodjára használtam ma, és a ráncok halvanyodnak, kipihentebb a kinézetem. Úgyhogy eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Macskamati

2018. március 9.

kb. két hete használom, saját szérumával. Nekem nem kellemes a masszázs, kicsit erős ezért a szemgolyóhoz közel nem is tudom használni. De a külső szemzug körül, mintha feszesebb lenne a bőr. Nem a szarkalábak csökkentek, de mégis, mintha fiatalosabb lenne a szemkörnyék. Azért nem olyan látványos a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

Andrea27

2017. október 29.

A szérumával együtt használom esténként egy hete (illetve a gépet még reggel egy másik, kevésbé vastag krémmel a szemem környékén). Valóban segít és simább a bőröm tőle és talán kevésbé puffadt. A karikáim azért még tartják magukat erősen, de nem adom magam olyan könnyen. Nem bíztam benne, de adtam neki egy esélyt, és kellemesen csalódtam.Nagyon jól esik a kis rezegtetés a bőrömnek. Csak a szememre használom, patikra nem, mert szerencsére nem nagyon vannak, de azokon is kipróbálom majd és leírom a tapasztalatomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

umpalumpa

2017. május 31.

Köszönöm micirpicirnek, hogy felhívta a figyelmem egy kedvezményesen hirdetett darabra! Nem volt kedvem 10-est adni érte, viszont így feléből megúsztam.
Fogalmam sincs lesz-e hosszú távon értelme használni, de szorgalmasan rezegtetem a szemem környékén és ha van időm az arcomon is. 1-2 patin a kék fényt használom. A hozzá adott szérum nem nyerte el a tetszésemet, nem azzal használom, Hylamide szemkörnyékápolóval és Shiseido masszázskrémmel szoktam. Ráncom kevés van, de hajlamos bedagadni fent is lent is a szemhéjam. Ilyenkor különösen jól esik és beindítja a keringést.
Szeretem és reménykedem a hasznosságában. Ezen kívül azt is remélem találok energiát sokszor foglalkozni a bőrápolással ezzel a kütyüvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

Noah27

2017. február 13.

Na az van,hogy kb. egy hónapja használom.
A szérumot,amit adtak hozzá,nem használom,mert szerintem nem sokat ér,csak annyi,hogy a gép nem húzza a bőrt.
A szememen a mimikai ráncokkal még csak most kezd el megbirkózni.Amikor puffadt szemekkel ébredek,akkor egy hűsítő gélkrémmel a szemhéjamat átmasszírozom vele és sokat segít.A sötét karikákkal nem csinál semmit.
Az arcomra viszont nagyon bevált :) sokkal szebb és egészségesebb a bőröm(bár nem tudom,hogy az eveline hyaluron savas hámlasztó kréme miatt,vagy ez,vagy a kettő együtt szuperál ennyire jól).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Na az van,hogy kb. egy hónapja használom.

arebeka

2016. december 29.

Nagyon szeretem,bár csak 1 hete használom 18 éves vagyok de a mindennapos 5:00 kor kelés kiül az arcomra sajnos.. na hát hihetetlen 1 heti eredmény és a kis fekete táskák halványodnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

kivike

2016. május 2.

Már pár hónapja használom, így kialakult vélemény róla. A használata kellemes, jól masszírozza a bőrömet, de látványra nincs hatása. Miért is gondoltam, hogy egy ilyen kis kütyü fogja majd a szemkörnyéki bőrt szebbé tenni? Ráadásul azt írja a használati útmutató, hogy a kék fényhez nem kell szérum, pedig anélkül csak nyúzom a bőrt, nagyobb kárt csinálva, mint korábban volt. Szóval nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

csizi

2016. március 9.

Nem gondoltam volna, hogy használ, de tényleg. Nagyon táskásak a szemeim allergia miatt, sok mindennel próbálkoztam már. A megfelelő szérummal és rendszeresen használva tényleg hatásos a készülék. Én minden este használom lelkiismeretesen, először a kék fénnyel, aztán a pirossal, mindkettővel kikapcsolásig, és a megfelelő mozdulatokat ismételgetve.
Kb. 2 hét elteltével a tapasztalatok: reggelre kevésbé püffedt a szemem és nap közben hamarabb visszamegy a duzzanat, és jobban el is tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.