Jimjams

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MediaMarkt   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Narancs, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   MediaMarkt
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lehetőséget biztosít az arc teljes felületének néhány perc alatt történő megtisztítására. A választható finomabb és erőteljesebb mechanikai peeling 6x hatékonyabban távolítja el a bőr felületén felhalmozódó elhalt szarusejteket, olajos szennyeződéseket és smink maradványokat, mint a sima csapvíz. A rendszeres kezelésekkel elősegíthetjük a bőrlégzést és minimalizálhatjuk a mitesszerek és pattanások kialakulását a bőrön.

3000 Ft Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
Ár: 3000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Képen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
kisizé

2019. október 12.

Nagyon sajnáltam amikor kibontva kiderült számomra hogy nem forog a feje és nem is vízálló a termék, ez utóbbi nem is értem, hogy lehet egy ilyen gépnél, mindig extra macera arra ügyelnem, nehogy vizes legyen a markolat is...
Egyébként meglepően jó érzés ez a kis vibráció az arcon, én arcradírral szoktam használni a problémás (zsíros, pattanásos) bőrömön és rendesen letisztítja, azonban csodát ez sem tett. Kicsit drágállom, ahhoz képest hogy csak vibrálni tud és még csak nem is vízálló....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Barbarian

2019. február 6.

Teljesen komoly döntés volt a markolatra- a belső(!) oldalra- rakni az elemeket?????!!?? A készülék végzi a dolgát illetve végezné ha lehetne kényelmesen használni mert az első másodpercben lecsurog a cucc az elemtartójába. Ha már ott van legalább lenne valahogy megoldva , hogy vizes környezetben lehessen használni.Ebben a kategóriában ez kötelező volna, hogy az ember kényelmesen gyorsan végezzen a rutinjával ne azt figyelgesse hogy egy arclemosás során mikor folyik le a viz a keféről...(10ezerért azért..) Megoldottam. Fejjel lefelé tartom :D Ha rendes vagyok és nem vonok le a kialakítása miatt , akkor a termék jó , szépen tisztít 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Kinga79

2019. január 22.

Nagyon szeretem. Páromtól kaptam karácsonyra, azóta használom is. Tényleg hatékonyabb, mintha csak kézzel mosnám az arcomat. A hozzá adott termékek is nagyon tetszenek, azokkal használom. Szebb azóta az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Csilla123

2018. október 18.

Én nagyon szeretem. Azért adtam 4 csillagot, mert szerintem borzalmasan nagy hátránya, hogy nem vízálló. Ezen kívül az árát kicsit sokallom, nem csinál akkora eredményt, hogy ennyit kelljen fizetni érte. De mindenesetre megbízható készülék, és a fejek is nagyon sokáig bírják. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

viola99

2018. augusztus 13.

Már több hónapja használom ezt a kis arckefét. Összességében úgy vagyok vele, hogy amíg tart, tart, de biztos hogy nem veszem újra. Személy szerint a rezgés funkcióját nem is használom minden arcmosásnál mivel a kezem nagyon fáj tőle (elég fura, de szerintem ez csupán az izületeim érzékenysége). A sminklemosás miatt nagyon szeretem, ugyan lemosom a mindennapi sminkem sminklemosóval, de az arclemosóm a kefével nagyon sokat segített. A puha kefét használom naponta egyszer, és jelentősen segített a mitteszerek elleni küzdelemben. A radírozós kefét hetente egyszer használom. Szerintem egy sima arclemosó kefe a nem elektromos fajtából is elvégezné a munkát ugyanilyen hatékonysággal. Igazából első dolgom az volt, hogy az elemtartót szigszalaggal vízhatlanná tettem. Amióta megvan tart, és gondom nem volt az elemekkel. Mivel a funkcióját ellátja csupán személyes okokból nem jó választás nekem. Ezért megadom az 5 csillagot, sokat javított a pattanásos mitteszeres bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

glau17

2018. július 4.

Karácsonykor vettem, akkor rendszeresen használtam is, az utóbbi időben sajnos kicsit elmaradt. A habzó lemosóval és az arcradírral együtt szerintem nagyon jó hatása volt. Tisztább bőr, egyenletesebb, finomabb, puhább felülettel. Hosszabb használat utána látható is az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Hajnacinci

2018. január 11.

Már jó pár hónapja használatban van és pont úgy vagyok ezzel a termékkel, mint anno az elektromos fogkefével. Vagyis az első tisztítás után megkérdeztem magamtól, hogy miért nem szereztem ezt be már sokkal korábban??!! Annyira megkönnyíti az életem! Baromi jól tisztit, nem marad a bőrömön smink maradvány, felfrissít és előkerül a régi rózsaszín pofim :-) A szivacsos fejet ki se próbáltam, a puha kefés napi használatban van, a durvább keféssel is hetente többször hámlasztok. Amit észrevettem még mióta arctisztító berendezést használok; hogy kevesebb a mitesszer és sminkelés után sincsenek száraz részek az arcomon, pedig ez nálam téli időszakban rendszeresen visszatérő probléma volt, így szebb a sminkem is. Csak ajánlani tudom!
Hátha segítség, hogy nedves kefével vagy nedves arcon (én víz spayt) érdemes használni, úgy egyáltalán nem "húzza" az arcbőrt. Valóban belefolyhat a víz, de az gondolom, hogy ez a legtöbb fürdőszobai elektromos berendezésnél fennáll, (elem, aksi, akármi..)csak oda kell rá figyelni. Szóval oldalra fordítva érdemes a nyelet fogni, akkor nincs baj. Nekem jobb hogy csak rezeg és nem forog, így nem csapkodja szét az tisztító folyadékot. Remélem hosszú életű kütyüre lesz nálam;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Barbi93

2018. január 7.

1 éve kaptam ajándékba, az elején nagyon szívesen használtam mivel új dologról volt szó és már nagyon vágytam erre a termékre.
De egyre érzékenyebb lett a bőröm ezért félre tettem mivel a puha sörtéjű kefe is fájdalmas volt az arctisztításhoz.
Nem rég vettem újra eő.
Amit nem szeretek benne hogy elemes és nagyon oda kell figyelni ne hogy bekerüljön a víz, sajnos nem viz álló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem rég vettem újra eő.

Hippi77

2017. április 3.

Karácsonyra kaptam meg a csomagot, így már három hónapja használatban van.
Szerintem szuper. A puhább kefét használom tisztításhoz, míg a durvábbat a radírozáshoz. Használat után, már a tisztítás után is, a bőr érezhetően simább és puhább. A durvább kefe sem túl durva, nekem kifejezetten jólesik a használata.
A csomagban lévő tisztító és radír semmiféle allergiát nem okozott.
A pattanások száma szerintem nem lett kevesebb, de használat után tényleg sokkal tisztábbnak érzem a bőröm.
Összességében meg vagyok vele elégedve, csak azért 4 csillag, mert mitesszerek terén jobb hatékonyságot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Karácsonyra kaptam meg a csomagot, így már három hónapja használatban van.
A csomagban lévő tisztító és radír semmiféle allergiát nem okozott.

ami2015

2017. március 20.

Használtam egy ideig, de nem sok alkalommal, mert vettem egy másik márkától arctisztítót. Első ilyen eszköznek szerintem nagyon jó, minden bizonnyal ma is használnám, ha nem kapok egy másikat, amit jobban megszerettem. Keresi új gazdáját. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.