Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   parfüméria

Illatösszetevők: feketeribizli, grapefruit, tigris orchidea, golgotavirág, pacsuli, málna

senskin

2017. december 19.

Mintha véleményeztem volna, ugyanezt. Kétszer is fent van? Nem baj, mert bevallom, hogy másodjára sem lettünk barátok. A csomagolása sem tetszik, de maga az illat sem, amit rejt. Komolytalan édesbomba, de ha süti lenne sem enném meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. április 20.

Én már kb. 2-3 hete használom, a piros üvegeset rendeltem, mégis a zöldet kaptam meg. Nagyon örülök neki,hogy ezt küldték!, mert az összes közül" EZ" a legjobb! Engem a Shiseido White Hitre emlékeztet, ami megvan nekem, és az egyik legjobb parfümöm.Az letisztultabb. De ez szintén kiváló, tökéletes! Friss illat, nagyon is tartós, őrjítően jó! szinte már fáj, annyira szeretem! Az üvegje is elárulja, hogy BOMBA! JÓ! imádom!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 20.

Danina9592

2016. március 23.

Vettem belőle 10ml-s fújcit, mert az alapillatból van mintám, és szerettem, az üvege pedig teljesen megvett kilóra.
Lehet rossz a szaglásom, de nekem nagyon nem a gyümölcsök jutnak eszembe róla, hanem a fűszeresség, mintha mentolos lenne.
Ennek ellenére imádom, pedig egyértelműen kívül esik a komfortzónámon.
És a tartóssága és nagyon durva. Na meg a hatótávolság. Szerintem érdemes kipróbálni bárkinek, de csak módjával, mert tényleg nagyon tartós és erős. :D
Ó és ami a kedvencem, hogy ez egyáltalán nem tucat illat, tényleg van benne pikantéria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Ennek ellenére imádom, pedig egyértelműen kívül esik a komfortzónámon.

HDR

2015. június 8.

Papíron tetszett. Konkrétan azért, mert éreztem benne a J.Choo EDP alapillatát és ez enyhe gyümölcsösséggel párosult, melynek eredménye, hogy az EDP finomított változata lett, de egyéb különbséget ne nagyon várjunk köztük.
Csuklón és kézfejen is teszteltem, tusolás után is enyhén érzem, de a baj az, hogy ugyanaz a számomra izzadság szagnak minősülő kompozícióvá száradt mint a CK Euphoria (az első, eredeti), és engem ettől kiráz a hideg hiszen parfümöt illatosításra, nem szagosításra használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

ciccenet

2015. április 15.

Én nem értem, én valami nagyon lapos púderességet éreztem... Pedig milyen szép üvege van. Sajnálom ez egy pont. ja, és két óra után semmit se éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

nyarigabi

2015. március 20.

Hasonlít a Jimmy Choo edp-re, egy kis mangós illattal megbolondítva, valahogy túlzó az egész, nem tudnám viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

diesel22

2015. március 19.

Már kapható. Több parfümmel együtt teszteltem és a blatteren ez maradt meg legtovább (elnyomta a többi parfümöt konkrétan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.