Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Fejillat: bergamot, grapefrui, mandarin narancs

Szívillat: levendula, szerencsendió, bazsalikom

Alapillat: vanília, pézsma, vetiver, pacsuli

Heloise

2018. november 18.

Imádom a levendulát, a fás, férfias, vetiveres fanyarságokat. Mivel ez unisex illat gondoltam teszek egy próbát.. Hát bocsánat attól akinek ez nő létére tetszik, de ennek egy az egyben olcsó, szúrós borotvahab szaga van... Folyamatosan, szünet- és minden egyéb mellékzönge nélkül.
Ahhoz tudnám hasonlítani az élményt, amikor nagyapa a fürdőben frissen megborotválkozik, majd a cserzett bőrre erősen alkoholos, olcsó after shave-et löttyint. Teljesen olyan!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.