Jo Malone

Ár:   £140   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barni8, Módosítva: 2019. október 25.

Ár:   £140
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatjegyek: fekete tea, jázmin, frézia, indiai davana, sárgabarack, üröm, zöld jegyek

barni8

2019. október 25.

Ittatok már Darjeeling First-flush teát? A két roppanós, hers, ezüst levélből sodort teafűből?
Porcelán csészetutaj. Fehér harangozás.
Figyeltél már percekig egy arany teabuborékot? Táncoló üveggyöngyöt?
Felszívtad a Darjeeling illatát?
A barackos, mézes, sziromkesernyés ópiumot?

Ez az.

Valahol gondolataidban asszonyi kezek tapintják a nyuszipuha tealeveleket...a messzi Himalaya lábainál.
A hegyekről leereszkedő felhőfészkekben tejfehér virágok nyílnak. Davana, frézia, jázmin.

És ez az egész álom igazi brit, atlanti-óceáni, hűvös tündöklésben.

Mestermű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Porcelán csészetutaj. Fehér harangozás.
Figyeltél már percekig egy arany teabuborékot? Táncoló üveggyöngyöt?
Felszívtad a Darjeeling illatát?
A barackos, mézes, sziromkesernyés ópiumot?

Ez az.

És ez az egész álom igazi brit, atlanti-óceáni, hűvös tündöklésben.

Mestermű.