Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, Módosítva: 2019. június 27.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Kiadás éve: 1995

Illatkategória: aromás-citrusos

Illatösszetevők: citrom, verbéna, borókabogyó, rózsa, jázmin, szantálfa, tölgyfazúzmó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Phoenix19

2019. szeptember 25.

Nagyon finom citrom, friss, harsány verbénával, mint egy hűsítő limonádé frissen facsart citrommal, de emlékeztet a verbénás cukorka illatára is. Inkább nőies, a frissítő, szinte éles citrusok mellé társul egy pici édesség is, ami kimondottan jól áll neki. Rózsát nem érzek, se tölgyfazúzmót, kimondottan citrusos. Sokat nem lehet róla mondani, pontosan azt kapjuk amit ígér. Ami még pozitívum, hogy nagyon intenzív illat és a leszáradása is meglepően kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.