Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. június 16.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Virágos - zöld illat.

Fej: kardamom, bergamott, kamilla, menta, fekete áfonya, koriander

Szív: gyöngyvirág, ilang-ilang, jázmin, rózsa, narancsvirág

Alap: cédrus, vetiver, guaiac fa, tea, pézsma, aszalt szilva

Parfuwoman

2018. június 2.

Hát,ez rajtam egy az egyben,többszöri próba után is zellerillat. Nagyon izgalmas,de nekem elég ,ha főzéskor érzem ezt a konyhában :) Viszont különleges ,az fix. Tartóssága 5 óra kb,jobb,mint a többi JM illaté. Ez az egy oka van amúgy,amiért nem veszek Jo Malone illatot,mert kb 3 órát bír az a 3-4 a bőrömön ,ami tetszik. S nemcsak én vagyok így vele,barátnőm is így járt,s már több helyen is hallottam,olvastam. Ugy gondolom,ez egy olcsó illatnál rendben van,de én nem tudom,ki hogy van vele,szerintem egy drága parfüm igenis legyen tartós ,min 6 órát elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

bobekecske

2018. február 7.

Olyan sok illatjegy, de rajtam elég egysíkú gyöngyvirág mentával.
Pedig nagyon kedvelem a jrgyeket, a mentát, jázmint, kardamomot, de sajnos nekem nem áll össze.
A gyöngyvirágba a fűszeres jegyek mint ha belerondítanának, nem szerettem viselni magamon, egy idő után inkább zavart.
Keverni-rétegezni végképp nem akartam, mivel szerintem pont a túlkomponálás a hibája (nekem).
A háztól sok illat nagy kedvencem (Mimóza & Cardamom, English Pear & Freesia, Nectarine Blossom & Honey), úgyhogy meg is lepődtem, hogy mennyire nem olyan volt ez az illat, mint amilyennek leírás alapján elképzeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Olyan sok illatjegy, de rajtam elég egysíkú gyöngyvirág mentával.