Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Virágos- fás- pézsma illat.

Fej: Füge, Fű, Cseresznye, Cassis

Szív: Fenyő, Jázmin, Ciklámen, Jácint

Alap: Pézsma, Ámbra, Cédrus, Pacsuli

SSSAAA

2017. július 30.

Körömlakklemosó szag, abból is az orrfacsaróbb fajta. Elviselhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Körömlakklemosó szag, abból is az orrfacsaróbb fajta. Elviselhetetlen.

Heloise

2016. október 13.

Vad füge és feketeribizke-likőr.. Nos, szégyen vagy sem én ebben egyiket sem érzem ki. A likőr talán stimmel, de inkább hasonlít egy az egyben a körömlakk lemosók acetonos szagára, vagy valamilyen erjedt gyümölcs alkoholos párlatára. Szúrós és kesernyés egyszerre...brrrrr.
Furcsa dolog ez, ugyanis megőrülök a zöld, fügés illatokért, idén nyáron sokféle ilyen illathoz volt szerencsém, és ezt leszámítva az összes zseniális volt. Az eddig próbált Jo Malone-ok közül sajnos azt kell mondjam ez a legrosszabb.
Frissen fújt mintát kaptam egy 100 millis üvegből, tehát még az a vád sem érheti a tulajdonosát, hogy romlottat adott volna, no meg a romlott parfümnek egészen más bukéja szokott lenni. Ez egyszerűen ilyen. Az árára nem térnék ki, akinek presztizs az megveszi, de tényleg pénzkidobás erre a kreációra áldozni.
Hogy ezt egy nő magára fújja? Semmiképp sem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

Hogy ezt egy nő magára fújja? Semmiképp sem ajánlanám.