Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

karina

2013. március 29.

Hmmm... Radirozo szemcsek? Lehet nem ide akartal irni, ugyanis ebben meg kis radirozoszemcsek sincsenek. Ellenben olyan mu illata van hogy csuda. Gyomorforgato sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.