Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajápolók

Két természetes összetevőt tartalmaz, mézet és tejfehérjét. E két összetevő kiválóan hidratálja, ápolja haját, és megvédi annak szerkezetét. Ennek köszönhetően haja újra fényes, selymes tapintású lesz, könnyen fésülhetővé válik, visszanyeri energiáját és természetes szépségét. A természetes összetevőknek köszönhetően segít megőrizni a haj nedvességtartalmát, ápolja és selymes tapintásúvá teszi a hajat.