Joanna

Ár:   340 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kézkrém citrom kivonattal

audrey1990

2018. március 11.

1 hete vettem ezt a kézkrémet és valami csoda. Télen nagyon szárazak a kezeim. Már rengeteg féle kézkrémet próbáltam, de egyik se vált be még ennyire, mint ez. Az összetevői között nem szerepel sem az alkohol, sem a parfüm, ezért is gondolom, hogy szereti a bőröm :) Ár-érték arányban is verhetetlen.
Újravevős termék :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Újravevős termék :) 5*

dalmuska

2017. április 24.

Egyik legjobb kézkrém. A kezeim nagyon ki tudnak száradni, viszont ez a termék igencsak rendbeteszi őket, annyira bársonyosak lesznek a kis kacsóim, tényleg. :) A legjobb, hogy nem ideig-óráig hat, hanem nagyon sokáig, több napra elegendő nedvességet juttat a bőrömbe.
Olcsó és szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Olcsó és szuper. :)

Jelizz

2017. március 31.

Szinten ezis olcso jo illatu es sokaig eleg. Habar ez nem hidratal annyira jol mint az uborkas tarsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.