Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2021. október 15.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Változtassa át a szokásos higiéniai eljárását valódi SPA-fürdővé a népszerű lengyel oanna Naturia márka sorozatának csodálatos fekete rózsa peelingjével.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jelizz

2021. október 15.

Kar hogy ilyen pici, de szeretem mert olcso. Feltem a rozsa illattol, de nem kell megijedni :) parfumosen rozsas illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 15.