Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

lia0000

2018. június 4.

Hogy mennyire isteni illata van ennek a tusfürdőnek.. Elképesztő! Nagyon olcsón vettem, nem is vártam tőle semmi extrát. Jól habzik, nem szárítja a bőrőm. Az állaga miatt levonok egy pontot.. Nincs semmi bajom a géles állaggal, de lehetne kicsit sűrűbb. Egyensúlyoznom kell, nehogy kiöntsem a tenyeremből. Ettől függetlenül imádom! A többi illatot is beszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

lovecreams

2017. június 21.

Azért vettem meg, mert odavagyok az ugyanilyen illatú testradír tesójáért. Isteni finom, édes illata van..én imáádom:)) Engem nem szárított, az illatát nem túl sokáig érezni fürdés után, az ára is kedvező. Talán egy bajom van vele: túl híg, így egyáltalán nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

OCsilla

2015. november 23.

200ft-ra volt leárazva a dm-ben. Nekem tetszik az édes, szörpös illat. Szárító hatást nem vettem észre, mert felváltva használom egy natúr szappannal. Ennyit bőven megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

nettike

2015. április 3.

Nemrég vettem ezt a Tusfürdőt a Sárgadinnyés Avokádóssal együtt! 300 ft ra most levannak árazva a DM ben! Engem ez az illata jobban megfogott olyan " megenném" érzésem van ha megérzem az illatát! A bőrömet egyáltalán nem szárítja ki és hogy az illatába van egy kis fanyr illat is ez kifejezetten tetszik!
Viszont a habzásával nem vagyok teljes mértékben megelégedve!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Viszont a habzásával nem vagyok teljes mértékben megelégedve!.

kismadár

2014. szeptember 11.

Anyukámtól kaptam ezt a tusfürdőt, magamnak nem venném meg, mert szerintem nagyon gagyi mű illata van, de egy fokkal jobb, mint a cseresznyés változat. Egyébként jól tisztít, nem irritál és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

black_cico

2014. július 31.

az illata valami ISTENI :) egy az egyben vörösáfonya szörp, a dm-ben egész drágáért adják, szerencsére eurósban egy százassal olcsóbban hozzájutottam, de ott se a legolcsóbb kategóriában adják, és mivel a lengyel termékek általában jó minőségűek, azt hittem, hogy jó vásár lesz.. azonban annyira nem vált be, mert nagyon híg, egy kiló kell belőle, hogy felhabozzon, így rémisztően gyorsan fogy, pedig a nem éppen szép összetevői miatt nem is mindenhova használom :/ hát így nem lesz újra vevős, de az illata miatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

szaboka79

2014. július 4.

Nagyon kellemes az illata! Ezen felül jól habzik, nem szárít. Én nem érzem túl sokáig magamon az illatát sajnos, de lehet, bennem van a hiba...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

babackaa

2014. június 19.

449.-er vettem es imadom! Isteni illat es furdes utan meg sokaig erzem magamon :) uj szerelmem a testradirjavak egyutt :) ♥♥♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.