Joanna

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hiphoppergirl93, Módosítva: 2018. június 4.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szőrtelenítő szalagok az arc szőrtelenítéséhez normál bőrtípusra- mandula olajjal + nyugató olajjal.

A SENSUAL szőrtelenítő szalag a speciális, rugalmas formának köszönhetően felveszi az arc vonalát, így még a legrövidebb szőrszál is hatékonyan távolítható el az arc kényes területéről. A speciális formula mandula olajat tartalmaz, amely nyugtatja és táplálja bőrét. A szőrtelenítés eredménye hosszantartó, sima és selymes bőr. A csomagban található nyugató olaj eltáolítja a gyantamaradványokat, ápolja és megnyugtatja az irritált bőrt.

Nairam

2019. november 27.

Nem irritál,de nem is erős gyanta... Az illata rendben van,nem érzem még másnap is magamon! Viszont gyosran fogy mert gyenge... most vagy veszem a régit,ami erősebb,de némely helyen néha irritál,vagy marad ez bár annyira nem eröltetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

doreszka94

2017. március 28.

Ma hasznaltam ilyet eloszor, fodraszkellekesbe vettem 900 ft-ert. Hat ennyit nagyon nem er, az biztos. Fel tudtam melegiteni a kezem kozott, azzal nem volt baj. Elso huzasra szedett ki szort, de utana mar nem nagyon ragadt. Kis teruletre nagyon sokat kellett elhasznalni es utana meg csipesszel igazitani kellett rajta. Nem gazdasagos termek, valoszinu nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Mancsa00

2017. január 27.

KUKA!!!!!!!
Semmit sem szed ki. Nem hogy a kéz dörzsölésével nem melegszik fel, hogy ragadós legyen, de több percig való forró levegős hajszárítózás után sem.
Ekkorát termékben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

KUKA!!!!!!!
Ekkorát termékben még nem csalódtam.

DawnMelody

2016. augusztus 2.

A másik típusáról jó véleményeket láttam, de azt nem találtam az üzletben, csak ezt. Hát, ez nekem egyáltalán nem működött. :/ Szinte semmit sem szedett ki. Többször is nekifutottam azóta, hogy hátha először csak véletlenül nem sikerült, de...de nem. Sajnálom. Megpróbáltam. De szerintem ez vacak. Egyetlen pozitívuma, hogy az olaj szépen eltávolítja a maradványokat és tényleg nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.