Joanna

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chi-Annie, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítő krém a láb szőrtelenítéséhez sárgadinnye és kamilla kivonattal gazdagítva

Az új krém formula gyorsabb és hatékonyabb szőrtelenítést biztosít a lábak számára. Kamilla és sárgadinnye összetevőinek segítségével hidratálja és simává teszi bőrét.
gyors és hatékony szőrtelenítés

• fájdalommentes és egyszerű használat
  • kellemes friss illat
  • a doboz egy tasak hidratáló- nyugató emulziót is tartalmaz
  • szőrtelenítés után bőre sima és kellemes tapintású lesz

kaposztamester

2019. szeptember 12.

Szerintem rettentő büdös. A rózsaszín dobozost próbáltam , semmire való termék. Nehéz lemosni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Darsa

2017. június 20.

A rózsaszín dobozosat vettem meg és borzalmasat csalódtam. Ez az első szőrtelenítő krémem, azért próbáltam ki, mert szerettem volna leváltani valami másra cserélni a borotvát, ami nem a gyanta/epillátor, mert azoknál rizsszemnyire kell növeszteni a szőrt, amit én nem szeretek. Ennek a leírásában szó sem volt ilyenről, így a pár milis szőreimre kentem fel 10 percig. A szaga valami borzasztó volt, egyenletesen felkenni macera volt, majd le se szedte a legtöbb szőrszálat és háromszor mostam le, ennyi kellett, hogy már ne égjen. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

picur0306

2017. május 2.

Én most próbáltam ki az argán olajos verziót,mert én sem találtam ilyet...hozzá teszem,eddig sosem használtam szőrtelenítő krémet,hanem epilátort. 3 percet ír,de semmit nem szedett le a karomról,így 10 percet hagytam állni és viszonylag szépen leszedte. Valószínű,h az epilátor (4 éve használom) miatt megerősödött a szőröm az évek során,de gyengébb szőrt szerintem simán elviszi,ha ezzel is elbánt nagy nehezen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

wynter

2016. június 12.

Ez a termék felveszi a versenyt a nála jóval drágább szőrtelenítő krémekkel (pl. az agyonreklámozott Veettel), sőt, le is körözi azokat.
Öt perc alatt maximálisan hatásos, egy kósza szőrszál nem sok, annyi sem maradt utána.
A dobozán ígért "kellemes, friss illat" ugyan csak ígéret maradt, de ne várjunk parfümillatot egy kémiai szőrtelenítőtől. :)
Az állaga meglepően híg, de nem csöpög, jól eloszlatható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Az állaga meglepően híg, de nem csöpög, jól eloszlatható.

Chi-Annie

2014. augusztus 12.

Nem okoz semmilyen irritációt. Hatásos, 6-8 perc után valóban lehúzhatóak vele a szőrszálak.
Ajánlani tudom mindazoknak, akik olcsó és jó szőrtelenítő krémet keresnek gyakori használatra, és az összetevőkkel szemben nem szőrös-szívűek. :) (Akit érdekel, előtte-utána képekkel van teszt róla a blogomon, ami a profilomon fellelhető. )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Hidratálók: Urea, Propylene Glycol