Joanna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floky, Módosítva: 2018. október 29.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Használatra kész hideggyanta szalagok a láb, hónalj és a bikinivonal szőrtelenítéséhez nyugtató olajjal. Alakjának és rugalmasságának köszönhetően a vékonyabb szőrszálakat is hatékonyan eltávolítja. Az eredmény tökéletesen sima bőr, és hetekig tartó selymesség. A csomagban található olaj eltávolítja a gyantamaradványokat és nyugtatja a bőrt.

Floky

2019. február 11.

Meglepett, hogy nem találtam meg ezt a csodát, ezért feltöltöttem.
Teljesen véletlenül, egy alkoholmámoros csajos estén került elő a szekrény mélyéből, és ha már kellően érzéstelenítve voltunk, kipróbáltuk. Életem egyik legjobb döntése volt.
Nagyszerűen teszi a dolgát, még a legerősebb szőrszálakat (értsd: én brazilra is használom) is kiszedi, utána nem szárad vagy pattogzik ki a bőröm. A használatához kell némi rutin, de gyorsan megtanulható, ami nekem mindig félrement az elején, hogy túlmelengettem: elég éppen annyira melegíteni két tenyér közt, hogy ne csíkosan váljon szét. Ha hiba kerül a gépezetbe a betanulás során az sem gond, az olajjal, amit hozzá adnak könnyen letakarítható a bőrről, akár a komplett gyantaszalag leáztatható vele (true story). 🙂
Brazil, hónalj, láb sima ügy vele, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Meglepett, hogy nem találtam meg ezt a csodát, ezért feltöltöttem.
Brazil, hónalj, láb sima ügy vele, csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract