John Frieda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupiusz, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók

Közepes vastagságú, hullámos/göndör hajtípusokra kifejlesztett szérum a gyönyörűen fényes, selymesen sima hajért. A különböző szilikonok egyedülálló keveréke hővédővel kombinálva óvja a szálakat a fellépő göndörödéstől, miközben fokozza a ragyogást. A selyemproteinekkel és alga kivonattal dúsított formula kondicionálja a hajat, a kezelhetőbb és csillogóbb végeredményért.

kfeva93

2020. március 18.

Külföldön vásároltam, már a 2.-at használom el lassan. Kezelhetetlen, hosszú, göndör/hullámos, rengeteg babahajamat sokkal könnyebb általa kifésülni, szárítani. Fényes, selymes, kevésbé "frizzy" a hajam mióta ezt használom minden hajmosás után. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy a hajtöveknél is használtam, akkor utána elég hamar zsíros lett a hajam, de egyébként nekem bevált. Ez sem csodaszer, de az első olyan termék hosszú idő után, amivel picit sikerült megkönnyítenem az átlag 1,5 órás hajmosás-kifésülés-szárítás procedúrát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

lupiusz

2017. június 1.

Jópofa a csomagolása, noha nem épp környezetkímélő ez a megoldás.. A szérumnak kellemes "fodrászszalon illata" van, elég sűrű állaggal rendelkezik, de nem nehéz eloszlatni. Láttam már ennél jobb (és olcsóbb) hajápolókat, de teszi a dolgát. Hosszú távon nem vettem észre, hogy bármin is javított volna, de talán nem is feladata..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Algae Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.