John Galliano

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2012

Fejjegyek: málna, mandarin, gyömbér

Szívjegyek: heliotróp, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: ciprus, ámbra, pacsuli

2014. július 10.

Kicsit retró ('90-es évek), de nagyon jól sikerült illat. Kifújáskor a fejjegyek összjátéka csalóka módon barackos jelleget kölcsönöz neki, édes barackot. Aztán pár perc után kezd szétesni ez, és előtör a málna, ami uralja az illatot, a mandarint nem is érzem, a gyömbér inkább a szívillatoknál érezhető. 15-20 perc gyümölcsösség után kezdik megtörni a málna uralmát a szívjegyek, leginkább a jázmin, kicsit a heliotróp, a narancsvirág rajtam bújócskát játszik, nem találom...viszont a gyömbér itt mutatkozik meg kicsit. Az alapjegyek egy fás, picit pacsulis alapot adnak az illatnak. Ami leszáradás után marad az a fás-jázminos-heliotrópos ágyon fekvő málna. Száraz, gyümölcsös illat, a gyömbér picit pikánssá teszi. Tartóssága rajtam közepes, kb. 2 óra után eléggé bőrközeli lesz, de még hosszú órákon át meg-megcsapja az orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.