John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. október 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő haj- és arcpermet, amely azonnal hidratálja és nyugtatja a bőrt.

BabyDoll

2012. január 29.

Tulajdonképpen ez "csak" levendulavíz. Egy akció keretén belül jutottam hozzá ingyen, de akár meg is venném, pedig eleinte nem gondoltam volna, hogy szükségem lehet rá. Persze most már örülök a találkozásnak.
Napközben felfrissíti a bőrt, és puhává teszi (akár smink fölé is mehet), este, arcmosás után megnyugtatja, és ellazítja. Kipróbáltam hajra is, szuper, fényessé és selymessé varázsolta a hajamat. Levendularajongóknak üzenem, hogy próbálják ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.