John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet, értékes hatóanyagokkal. A rózsavíz és olaj közismert vérkeringés serkentő hatásáról, az aloe vera nyugtatja a bőrt, fehér tea kivonat pedig értékes antioxidáns.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice