John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. január 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajformázók

A tengeri só volment ad hajnak, míg a levendula véd a kiszáradástól. Festett hajra is.

Josie

2012. február 3.

Nekem sajnos összetapasztotta a loknijaimat, s nagyon zsírossá tette a hajamat. Annyira sajnálom, mert tök egyszerű és szép összetevői vannak, de hiába.:( Ettől függetlenül, még van akinek bevállhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>