Johnson's Baby

Ár:   845 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedves bőrre kenve vékony védőréteget képez a bőrön, így az 10-szer több nedvességet képes magába zárni, mint bármely más testápoló száraz bőrön használva. Fürdés után a bőrbe masszírozva kioldódik a termékben megtalálható NaturalCalm (nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye), amely gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.

• A klinikailag bizonyított esti rutin részeként segít gyermekének jobban aludni
  • NaturalCalm™ nyugtató aromákat tartalmaz
  • Közvetlenül fürdés után, a még enyhén nedves bőrön vékonyan eloszlatva 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint más testápolók száraz bőrön alkalmazva.

blondie0310

2019. december 3.

Kismamaként vettem a pocakom és melleim ápolására. A teljes felületen, ahol bekentem magam viszkető, parázsló apró kiütésekkel lettem teli tőle, amik hasonlítottak a meleg vagy pelenka kiütésekre. Borzalmas, hogy mindezt babáknak tervezték. Soha nem jönne rá az ember a kiütések jellege miatt, hogy az olaj, ha ezzel keni, a gyerek meg szenved... Bármilyen más olajjal kenem semmi bajom. Másokat is hallottam panaszkodni.
Azonnal kizárnám a piacról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Azonnal kizárnám a piacról.

Biankaa94

2019. augusztus 8.

Nagyon kellemes az illata és táplálja a bőrt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nagyon kellemes az illata és táplálja a bőrt!

Vivikee

2019. június 19.

A márka összes bedtime termékét imádom... Fürdés után nedves bőrre felkenve szuperül hidratálja a bőröm, és be is szívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Etucic0120

2019. június 15.

Imádom az illatát. Fürdetés előtt kisfiamat bekenve mindig nagyon jókat aludt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Imádom az illatát. Fürdetés előtt kisfiamat bekenve mindig nagyon jókat aludt.

Denny

2019. február 8.

Eredetileg gyantázás utáni gyantamaradvány eltávolítónak vettem. Jelentem: szuperül bevált! Nagyon jól leszedi a gyantamaradványokat, és nyugtatja is a bőrömet közben. Az illata nagyon jó, kellemes, bár elég erős. Ami külön tetszik benne, hogy fantasztikusan puha lesz utána a bőröm, bár nem igazán szeretem, ha rajta van az olaj. Nedves bőrön is kipróbáltam, úgy is bevált. Bár amikor extrém száraz a bőröm, nem ehhez szoktam nyúlni, de lehet kipróbálom.
Ár-érték arányban nagyon jó, és nekem több, mint 2 évig megvolt egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Ár-érték arányban nagyon jó, és nekem több, mint 2 évig megvolt egy üveggel.

26timcsi

2019. január 21.

Magamon használom,de én nagyon szeretem. Az illata nekem olyan "babás",illetve az biztonsági kupak a halálom..(értem,hogy miért teszik rá,de akkor kitalálhatnának "felnőtt" verziót is) Ezeket leszámítva puhává teszi a bőröm és biztos,hogy venni fogok még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Mancsoska

2018. december 24.

Magamon használom, kisbabára sosem kenném, nagyon erős az illata. Én szeretem, puhává teszi a bőrömet, az illata pedig kiskoromra emlékeztet, azonnal megnyugtat, a legstresszesebb időszakokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Jucuus

2018. november 30.

Nagyon régóta vágytam egy ilyen babaolajra, egyszerűen imádom az illatukat. ☺️ Most pont akciós a Tescoban, és gondoltam na akkor itt az ideje beszerezni! Persze előtte elolvastam a véleményeket, és erre esett a választásom. Nem bántam meg, most fürdés után alkalmaztam is, egyik az, hogy az illata isteni, másik pedig, hogy tényleg pihepuha lett tőle a bőröm. :) Nálam csillagos ötös, ha lehetne hatost adnék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

AppleMaple

2018. október 21.

Közvetlenül zuhanyzás után használom és igy teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Kipróbáltam száraz bőrön is de azt hiszem nem arra lett kitalálva. Csupán a levendula illat gondolatától egyből elálmosodok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

dreammiyss

2018. október 13.

Bőrápoláshoz vettem. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet akár nedves felületre, akár szárazra viszem fel. Az illata is kifejezetten jó, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance