Johnson's Baby

Ár:   845 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedves bőrre kenve vékony védőréteget képez a bőrön, így az 10-szer több nedvességet képes magába zárni, mint bármely más testápoló száraz bőrön használva. Fürdés után a bőrbe masszírozva kioldódik a termékben megtalálható NaturalCalm (nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye), amely gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.

• A klinikailag bizonyított esti rutin részeként segít gyermekének jobban aludni
  • NaturalCalm™ nyugtató aromákat tartalmaz
  • Közvetlenül fürdés után, a még enyhén nedves bőrön vékonyan eloszlatva 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint más testápolók száraz bőrön alkalmazva.

Kinga218

2020. június 26.

Nem értem, miért kell egy agyonparfümözött mű terméket bababarátként hirdetni és eladni. Én is magamnak vettem, de pár használat után biztos voltam benne, hogy ezt nem kenném egy apró, érzékeny bőrű kisbabára. Az illata szerintem már irritálóan túl van parfümözve, egyáltalán nem kelt természetes hatást, és emiatt a szintetikus jellege miatt engem nem is nagyon nyugtatott. Legfőbb negatívuma, hogy egyáltalán nem szívódott be a bőrömbe, pedig igazán lett volna ideje: este kentem fel, és reggel 9-10 óra elteltével is csupa olaj volt a lábam, pont mint amikor feltettem. Összességében semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam, mégcsak puhább se lett a lábam miután letöröltem róla a be nem szívódott olajat. (De legalább bőrirritációt sem okozott.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

sztike

2020. június 22.

Gyantamaradványok eltávolítására, masszázsolajnak, szükség esetén testápoló helyett (nedves bőrre kenve) - szóval sok mindenre jó. Az illatát nagyon szeretem, a gyerekzáras kupakkal viszont néha megszenvedek. Ettől függetlenül hasznos és sokoldalú termék, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Doori61

2020. június 1.

Nem hinném, hogy bárkit is meglepek, de én is saját részre vásárlom újra és újra.
Engem a fejfájás kerülget minden levendulás dologtól, így a számat húzva ugyan, de a jó értékelések miatt megvettem ezt, az illata ellenére is.
Azt kell mondjam kellemes csalódás, szerintem nagyon finom az illata és mintha tényleg könnyebben aludnék el tőle. Nedves bőrbe valóban könnyebben szívódik be, így én is zuhanyzás után használom. Igaz, a paraffin nem egy szerencsés összetevő, ELLENBEN segíti a sebgyógyulást, nekem rendbetette a szanaszét piszkált körömágybőröm, aminek nagyon örülök.
Szerintem alapdarab otthonra, vészhelyzet esetén sminklemosóként is funkcionál. Az esti rutinom része sok-sok éve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

albertinablogg

2020. február 17.

A paraffin miatt vonok le egy csillagot. Sajnos a többi babaolaj amit hasznaltam bar termszetes olajokbol all, amiatt avasodik is es nagyon budos a kifogo tole. Ennek az illata isteni es nem avasodik. Higabb mint a napraforgo olaj. Egyebkent jonkis termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

blondie0310

2019. december 3.

Kismamaként vettem a pocakom és melleim ápolására. A teljes felületen, ahol bekentem magam viszkető, parázsló apró kiütésekkel lettem teli tőle, amik hasonlítottak a meleg vagy pelenka kiütésekre. Borzalmas, hogy mindezt babáknak tervezték. Soha nem jönne rá az ember a kiütések jellege miatt, hogy az olaj, ha ezzel keni, a gyerek meg szenved... Bármilyen más olajjal kenem semmi bajom. Másokat is hallottam panaszkodni.
Azonnal kizárnám a piacról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Azonnal kizárnám a piacról.

Biankaa94

2019. augusztus 8.

Nagyon kellemes az illata és táplálja a bőrt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nagyon kellemes az illata és táplálja a bőrt!

Vivikee

2019. június 19.

A márka összes bedtime termékét imádom... Fürdés után nedves bőrre felkenve szuperül hidratálja a bőröm, és be is szívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Etucic0120

2019. június 15.

Imádom az illatát. Fürdetés előtt kisfiamat bekenve mindig nagyon jókat aludt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Imádom az illatát. Fürdetés előtt kisfiamat bekenve mindig nagyon jókat aludt.

Denny

2019. február 8.

Eredetileg gyantázás utáni gyantamaradvány eltávolítónak vettem. Jelentem: szuperül bevált! Nagyon jól leszedi a gyantamaradványokat, és nyugtatja is a bőrömet közben. Az illata nagyon jó, kellemes, bár elég erős. Ami külön tetszik benne, hogy fantasztikusan puha lesz utána a bőröm, bár nem igazán szeretem, ha rajta van az olaj. Nedves bőrön is kipróbáltam, úgy is bevált. Bár amikor extrém száraz a bőröm, nem ehhez szoktam nyúlni, de lehet kipróbálom.
Ár-érték arányban nagyon jó, és nekem több, mint 2 évig megvolt egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Ár-érték arányban nagyon jó, és nekem több, mint 2 évig megvolt egy üveggel.

26timcsi

2019. január 21.

Magamon használom,de én nagyon szeretem. Az illata nekem olyan "babás",illetve az biztonsági kupak a halálom..(értem,hogy miért teszik rá,de akkor kitalálhatnának "felnőtt" verziót is) Ezeket leszámítva puhává teszi a bőröm és biztos,hogy venni fogok még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance