Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wendy, Módosítva: 2014. január 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Finoman elnyeli az izzadtságot és a nedvességet, és segít a bőrt száraz, friss és selymes érzetűvé varázsolni.

beate9

2017. január 24.

Pattanást is leszárítja, csak a bőrt is hamar kiszárítja.
De jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Pattanást is leszárítja, csak a bőrt is hamar kiszárítja.
De jó

Wendy

2014. május 2.

Én gyantázáshoz használom, ahhoz tökéletes...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Én gyantázáshoz használom, ahhoz tökéletes...:)

Illatanyagok: Parfum/Fragrance