Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 690 Ft

Kifejezetten újszülött babák számára, gyógyszerészeti tisztaságú paraffinolajokat tartalmaz, nem tartalmaz tartósítószert és színezőanyagot. Puhítja és bársonyossá varázsolja a bőrt és védi a különböző külső behatásokkal szemben. Babamasszázshoz is ideális.

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

viragocskaa

2022. március 24.

Zuhanyzás után használom néha a lábaimra testápoló helyett, viszont nem annyira szívódik be. Finom az illata, de kisbabára egészen biztosan nem kenném. Úgy tapasztaltam, hogy a testápolót önmagában nem helyettesíti, csak a bőröm tetején fénylik. Sajnos nem annyira vált be, de ártani sem ártott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 24.

k001

2021. december 22.

A talpamra és a kezemre vettem meg, azzal, hogy állítólag az ásványi olaj majd nem fog irritálni. Csak a vastag elhalt bőr olajozására jön be (sarokra), mindenhol máshol nagyon csíp, gondolom a rakat parfüm miatt. Én komolyan nem értem amúgy, hogy babatermékekbe minek a parfüm, szegény babák még csak tiltakozni se tudnak ellene, hogy a szüleik kenik rájuk ezt a sok sz*, csak mert jaj, de finom babaillat legyen a lakásban. Mint ahogy nem nyomjuk a szájukba a cigit se, hanem majd felnőtt korukban eldöntik, hogy kívánják-e ezzel rombolni az egészségüket, joguk lenne ez esetben is így tenni. Jó nem felnőtt, de legalább a kisbabákat nem kéne inzultálni ezekkel a vackokkal. Én személy szerint betiltatnám a parfümöket meg minden illóolajat a babacuccokban. Amúgy valamennyit ér, mint sarokpuhító, de még erre is jobb lenne egy egyszerű, illatmentes vazelin inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

sigma

2021. november 19.

Tudom, hogy errol nagyon megoszlanak a velemenyek, mar ami a babak boret illeti. En a sajatomra vettem, amikor sokat voltam kint a tuzo napon. Zuhanyzas utan mindig ezt hasznaltam hogy nyugtassa, apolja a borom. Arra nekem nagyon jol bevalt, bar az baromira zavaro, hogy semennyire sem akart beszivodni (de ezt elnezem neki). Szep, hidratalt borom lett es mintha a barnasag is tovabb maradt volna meg igy. Elegedettebb voltam vele, mint barmelyik napozas utani cuccal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

poszike22

2021. november 18.

Terhesség alatt ki jött az ekcémám, ennek kezelésére érzékeny bőrre használom, elmúlt tőle a viszkető érzés, a pirosság, és hidratáltabb, puhább is a bőröm tőle. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele, az illata is nagyon jó, kellemes, visszafogott.
Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Reggel és este is használom.

Wee

2021. május 10.

Ajándékba kaptuk, de bontás után megcsapott a bődületes erős illata. Inkább nem kenném egy kisbaba bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Mercury91

2021. február 16.

Rendre utolsó helyen végez a teszteken, nyilván nem véletlenül, max. gyantázás utáni olajos lemosónak venném meg, de abból meg van olcsóbb. Gyerekre ilyet soha nem kennék, ahogy Johnson's babafürdetőt sem használnék soha (az is mindig le van húzva a teszteken).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Rebeka548

2021. január 18.

Ez a termék valami katasztrófa. Olajos arclemosónak vettem, mert ajánlották, gondoltam kipróbálom, babáknak jó nekem miért ne lenne. Nem hazudok, ha azt mondom hogy nagyon nagyon max. 5x kentem az arcomra, akkor is keveset, és mint kiderült ekcémás lettem tőle, úgy hogy eddig a 25 évem során kb 1-2 terméktől jött ki. Nem fogom újravenni, ez egyértelmű, ajánlani sem fogom senkinek... Az én normál, kb problémamentes bőrömön ezt produkálta... nagyon nagy csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Mona29

2020. december 28.

Tisztázzuk, csecsemőre, kisgyermekre ilyet nem kenünk! Kislányom születésekor kaptuk ajándékba több, fajtájával együtt (a jószándékot, gesztust értékelem), de én használtam el. Fürdés után, nedves bőrre felvittem. Egész gyorsan beszívódott, nem maradt utána ragacsos érzet, ami nem szívódott be, azt egyszerűen egy törölközővel letöröltem. Az illatát viszont kifejezetten büdösnek találtam és a törölközőt is, amit használtam hozzá. Mivel viszonylag gyorsan fogyott, hamar a kukába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Lia.25

2020. december 6.

Imadom pedig a marka allatokon teztel de inkabb olivaolaj vagy ilyesmit hasznalok de amit ir rola a termek leiras itt az eleg kedvezoen hangzik novenyi olajak ide vagy oda..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Talar

2020. november 29.

Hogy ne legyen csupa olaj a bőröm, amivel mindent összekenek, én úgy használom, hogy tusolás után, még a zuhany alatt bekenem magam vele, aztán gyorsan engedek még magamra egy kis vizet, majd a töröközővel csak felitatom. Így kellőképp ápolt lesz a bőröm, mégse lesz minden olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance