Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 690 Ft

Kifejezetten újszülött babák számára, gyógyszerészeti tisztaságú paraffinolajokat tartalmaz, nem tartalmaz tartósítószert és színezőanyagot. Puhítja és bársonyossá varázsolja a bőrt és védi a különböző külső behatásokkal szemben. Babamasszázshoz is ideális.

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ViniVini

2019. november 29.

Lassan szívódik be. Kimondottan idegesítő, hogy órák múlva is csúszik az ember bőre...Egy ilyen múltú márkához elég silány termék. Száraz a bőröm, ajánlották, nekem nem használt, még van egy fél üveggel, megírtam a kommentet és dobom ki a francba....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Kellemes, visszafogott az illata, nálunk nem okozott irritációt, fürdés után ápolja a kiszáradt bőröm is, kevés kell belőle, legjobb ha még a nedves bőrön oszlatok el egy keveset így nem marad utána nagyon olajos és jobban felszívódik.... Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

BRebi

2019. július 27.

Nedves bőrön próbáltam, aznap nagyon selymes volt a bőröm. Az illatával nem vagyok kibékülve, valamint az összetevőivel sem, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Etucic0120

2019. június 15.

Kisfiam születése óta ezt használtuk, mindig fürdetés előtt kentem be. Nem szárította a bőrét a gyógyszertári fürdetővel ellentétben. Kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Nichoca

2019. január 7.

Ez szörnyű..Nem hogy kisbabának de felnőttnek sem való. Kaptuk ajándékba de naivan nem néztem utána. Kisfiam bőre ekcémás lett tőle 2 használat után.Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Drazsi

2018. november 7.

Mind két gyerkőcnél használtam újszülött kortól pár hónapig. Száraz volt a bőrük, de ez jó volt. Szerettük. Hamar beszívódik nedves bőrre kenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

AppleMaple

2018. október 21.

Közvetlenül zuhanyzás után használom és igy teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Kipróbáltam száraz bőrön is de teljesen felesleges, ugyanis nem arra lett kitalálva, szóval pár perc múlva le is mostam. Erről a púder-illatról mindig az jut eszembe, hogy biztos ilyen szaguk lehet a jógyerekeknek :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

szanii

2018. szeptember 22.

Borotválkozás után szoktam használni, illetve a köldökömet is ezzel tisztítom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

mllelondres

2018. szeptember 11.

Tusolás után, nedves bőrre kenve szépen puhítja a bőrt, többet ért nekem nyáron, mint egy testápoló, mivel törölközés után a maradék ragacsossága is eltűnik. Kevés is elég belőle és plusz pont, hogy nincsen illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Tündérvirág

2018. augusztus 29.

Illatát szeretem, de nagyon olajos, nem szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Illatát szeretem, de nagyon olajos, nem szívódik be.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance