Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 690 Ft

Kifejezetten újszülött babák számára, gyógyszerészeti tisztaságú paraffinolajokat tartalmaz, nem tartalmaz tartósítószert és színezőanyagot. Puhítja és bársonyossá varázsolja a bőrt és védi a különböző külső behatásokkal szemben. Babamasszázshoz is ideális.

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Mercury91

2021. február 16.

Rendre utolsó helyen végez a teszteken, nyilván nem véletlenül, max. gyantázás utáni olajos lemosónak venném meg, de abból meg van olcsóbb. Gyerekre ilyet soha nem kennék, ahogy Johnson's babafürdetőt sem használnék soha (az is mindig le van húzva a teszteken).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Rebeka548

2021. január 18.

Ez a termék valami katasztrófa. Olajos arclemosónak vettem, mert ajánlották, gondoltam kipróbálom, babáknak jó nekem miért ne lenne. Nem hazudok, ha azt mondom hogy nagyon nagyon max. 5x kentem az arcomra, akkor is keveset, és mint kiderült ekcémás lettem tőle, úgy hogy eddig a 25 évem során kb 1-2 terméktől jött ki. Nem fogom újravenni, ez egyértelmű, ajánlani sem fogom senkinek... Az én normál, kb problémamentes bőrömön ezt produkálta... nagyon nagy csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Mona29

2020. december 28.

Tisztázzuk, csecsemőre, kisgyermekre ilyet nem kenünk! Kislányom születésekor kaptuk ajándékba több, fajtájával együtt (a jószándékot, gesztust értékelem), de én használtam el. Fürdés után, nedves bőrre felvittem. Egész gyorsan beszívódott, nem maradt utána ragacsos érzet, ami nem szívódott be, azt egyszerűen egy törölközővel letöröltem. Az illatát viszont kifejezetten büdösnek találtam és a törölközőt is, amit használtam hozzá. Mivel viszonylag gyorsan fogyott, hamar a kukába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Lia.25

2020. december 6.

Imadom pedig a marka allatokon teztel de inkabb olivaolaj vagy ilyesmit hasznalok de amit ir rola a termek leiras itt az eleg kedvezoen hangzik novenyi olajak ide vagy oda..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Talar

2020. november 29.

Hogy ne legyen csupa olaj a bőröm, amivel mindent összekenek, én úgy használom, hogy tusolás után, még a zuhany alatt bekenem magam vele, aztán gyorsan engedek még magamra egy kis vizet, majd a töröközővel csak felitatom. Így kellőképp ápolt lesz a bőröm, mégse lesz minden olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

klina

2020. július 23.

Egy hónapja vettem a rendkívül száraz lábaimra. Egy ideig kísérletezgetnem kellett mire megtaláltam a tökéletes módszert: én zuhanyzás után megtörölgetem a bőröm, majd a kezemet vizezem be és úgy átnyomogatom a bőröm, hogy éppen csak nedves legyen. Erre viszem fel vékonyan a babaolajat, majd miután egy picit beszívódott rákenek egy vékony réteg testápolót. Reggel fantasztikusan puha lábakkal ébredek! Velem csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

ViniVini

2019. november 29.

Lassan szívódik be. Kimondottan idegesítő, hogy órák múlva is csúszik az ember bőre...Egy ilyen múltú márkához elég silány termék. Száraz a bőröm, ajánlották, nekem nem használt, még van egy fél üveggel, megírtam a kommentet és dobom ki a francba....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Kellemes, visszafogott az illata, nálunk nem okozott irritációt, fürdés után ápolja a kiszáradt bőröm is, kevés kell belőle, legjobb ha még a nedves bőrön oszlatok el egy keveset így nem marad utána nagyon olajos és jobban felszívódik.... Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

BRebi

2019. július 27.

Nedves bőrön próbáltam, aznap nagyon selymes volt a bőröm. Az illatával nem vagyok kibékülve, valamint az összetevőivel sem, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Etucic0120

2019. június 15.

Kisfiam születése óta ezt használtuk, mindig fürdetés előtt kentem be. Nem szárította a bőrét a gyógyszertári fürdetővel ellentétben. Kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance