Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók

Kifejezetten újszülött babák számára, gyógyszerészeti tisztaságú paraffinolajokat tartalmaz, nem tartalmaz tartósítószert és színezőanyagot. Puhítja és bársonyossá varázsolja a bőrt és védi a különböző külső behatásokkal szemben. Babamasszázshoz is ideális.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evcso95

2024. február 14.

Én nagyon szeretem télen fürdővízben használni. Rettenesen száraz a bőröm telente, konkrétan pereg róla az elszáradt bőr, pár csepp olajat teszek a vízbe és csodát művel. Szerintem sokan nem jól használják, direktbe sose kenném a bőrömre, mert nem szívódik be, de a flakonon is szerepel, hogy nedves bőrbe szívódik, talán nem elég hozzá egy zuhanyzás... másrészt szerintem van parfümmentes változata is, akit zavar, hogy van benne, bár szerintem nem sok, nem szoktam a vízen és magamon sem érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

fatime

2024. január 23.

Én gyantázás után a maradék leszedésére vettem arra tökeletes, illetve néha a lábszáramra kenem mert az nagyon kitud száradni így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

lululemon12

2023. szeptember 28.

Egy fos konkrétan. Kerestem testolajat, és hát ez jött velem szembe Rossmannban, a másik kettő változatát nézve azt hittem, hogy ez illatmentes, és este amikor testápoló felett használtam vettem észre, hogy nem. Nem sok a hidratáló képessége, max. arra jó, hogy valami testesebb olajat higíts, de csecsemőre ilyen parfümöset nem kennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

jakabvanessza

2023. július 12.

Keves dologra hasznalok olajat, de ha hozza kell nyulnom sajat vagy a babam reszere mindig ehhez nyulok. A legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 12.

maple

2023. április 15.

Ezt az olajat szoktam használni gyantázás után, az illata nagyon finom, púderes, mindig szépen leszedi a maradék gyantát a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 15.

g0809

2023. március 27.

Kellemes az illata, jól tisztít. Szépen lehozza a bőrömről az olyan makacs koszokat, amik nem jönnek le a zuhanyzás során.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

Szuzi35

2022. október 18.

Nehezen szívódik be, az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 18.

Nehezen szívódik be, az illata viszont kellemes.

viragocskaa

2022. március 24.

Zuhanyzás után használom néha a lábaimra testápoló helyett, viszont nem annyira szívódik be. Finom az illata, de kisbabára egészen biztosan nem kenném. Úgy tapasztaltam, hogy a testápolót önmagában nem helyettesíti, csak a bőröm tetején fénylik. Sajnos nem annyira vált be, de ártani sem ártott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 24.

k001

2021. december 22.

A talpamra és a kezemre vettem meg, azzal, hogy állítólag az ásványi olaj majd nem fog irritálni. Csak a vastag elhalt bőr olajozására jön be (sarokra), mindenhol máshol nagyon csíp, gondolom a rakat parfüm miatt. Én komolyan nem értem amúgy, hogy babatermékekbe minek a parfüm, szegény babák még csak tiltakozni se tudnak ellene, hogy a szüleik kenik rájuk ezt a sok sz*, csak mert jaj, de finom babaillat legyen a lakásban. Mint ahogy nem nyomjuk a szájukba a cigit se, hanem majd felnőtt korukban eldöntik, hogy kívánják-e ezzel rombolni az egészségüket, joguk lenne ez esetben is így tenni. Jó nem felnőtt, de legalább a kisbabákat nem kéne inzultálni ezekkel a vackokkal. Én személy szerint betiltatnám a parfümöket meg minden illóolajat a babacuccokban. Amúgy valamennyit ér, mint sarokpuhító, de még erre is jobb lenne egy egyszerű, illatmentes vazelin inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

sigma

2021. november 19.

Tudom, hogy errol nagyon megoszlanak a velemenyek, mar ami a babak boret illeti. En a sajatomra vettem, amikor sokat voltam kint a tuzo napon. Zuhanyzas utan mindig ezt hasznaltam hogy nyugtassa, apolja a borom. Arra nekem nagyon jol bevalt, bar az baromira zavaro, hogy semennyire sem akart beszivodni (de ezt elnezem neki). Szep, hidratalt borom lett es mintha a barnasag is tovabb maradt volna meg igy. Elegedettebb voltam vele, mint barmelyik napozas utani cuccal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance