Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2011. március 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Fürdés vagy zuhanyzás után a nedves bőrre kenve akár 10-szer annyi nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló száraz bőrön használva.

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Lilian09

2019. október 3.

Nagyon szeretem az illatát mert kellemes, frissítő. Általában télen és ősszel használom lefekvés előtt és reggelre teljesen beszívdóik és elképsztően puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

szeplovigyor

2019. október 3.

Még a neten láttam vele egy borotválkozási tippet, ahol borotválkozás után ezzel lehet bekenni és nem lesznek piros benövések. Lássanak csodát, igaz volt! Hihetetlen sima és puha lábakkal keltem miatta és tényleg semmi panaszom nem lehet ezzel kapcsolatban. Viszont felkenés után nekem is nagyon sokáig tart beszívnia a bőrömnek, ezért mindig alvás előtt kentem fel, ez az egyetlen 'negatívuma'.
Sminklemosónak még nem használtam, de majd kipróbálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Sminklemosónak még nem használtam, de majd kipróbálom!

Mona29

2019. július 14.

Télen szerettem volna egy kicsit testesebb testápolót, így ezt választottam. Hát nemrég fogyott el. Akármilyen kicsi mennyiséget használtam, mindig ragadt tőle egy kicsit a bőröm, aztán a ruhám fura szagú lett. Szóval maradt hétvégi, biztosan itthonmaradós. Hidratálni jól hidratált, nem irritált, de a sok macera nem éri meg.
Lejjebb olvasom, hogy sminklemosóként is használható lenne, így nem próbáltam. De azt hiszem most egy jó darabig elég volt az olajos testápolókból részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

sannabella

2019. március 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat, én sminklemosóként használom és nagyon hatékony. Hámlasztás és arcradír után is jó hidratáló, vagy csak egy arcmasszírozáshoz, viszont nekem nem tud beszívni ennyi terméket a bőröm, úgyhogy vattával letörölgetem. Sokodalúan használható termék, nagyon szeretem és szerintem egy ekkora mennyiség életem végéig elég lesz. Borotválkozás, gyantázás után még nem használtam de kipróbálom majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

cicamokusz

2018. november 6.

Terhességi csíkok megelőzésére kezdtem használni ezt a terméket. Eleinte semmi problémám nem volt vele, fürdés után alkalmaztam, kissé ragacsos érzés maradt a bőrömön, de nem bántam, inkább ez, mint a szétrepedezett bőr. Striám valóban nem lett. Viszont: Hosszú távú használatakor a hasam elkezdett kipattogni, a kezemen ekcéma alakult ki. Amióta elhagytam a hasi viszkető pöttyök teljesen elmúltak, a kezem javul. Így sajnos én nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Én borotva hab helyett használom és a célnak megfelel. Könnyen siklik a borotva rajta és utanna puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nileve

2018. augusztus 6.

Egy időben szerettem volna kipróbálni olajosabb dolgokat is testápolóként. Akkor jöttek be újdonságként a Dove-nak ezek a testápoló, mandulaillatú olajai is, szóval természetesen ahhoz hasonló élményt szerettem volna találni egy olcsóbb termékben. Magam sem értem a fellángolást, mert így utólag visszagondolva mindig is jobban kedveltem a krémes, de gyorsan beszívódó dolgokat. Ez viszont baromi lassan szívódik be. Csak akkor használtam ha igazán extra hidratálásra volt szükségem (főleg télen). Meg utána nem is volt jó érzet a bőrön, nem tudom, nekem nem vállt be. Inkább este fürdés után, közvetlen lefekvés előtt került gyakrabban elő. Másnapra viszont mindig puha volt a bőröm, tényleg, mint egy kisbabának. Tehát teljesíteni egész okésan teljesített, csak ez a termék nem az én asztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

lolka00

2018. május 25.

A barátnőm ajánlotta a puha bőr eléréséhez. Fürdés után nagyon jó hidratáló, és tényleg puhává teszi a bőrt. Szőrtelenítés után eltűnteti a piros pöttyöket és a gyantát is könnyen el lehet vele távolítani. Én még csak ezt a zöldet próbáltam és nagyon szeretem, lehet ha elfogy kipróbáloma másikakat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Dea

2017. december 17.

Update: A legeslegjobb testápoló, legközelebb cruelty-free babaolajat veszek,de a mószernél megmaradok :))

Nagyon sokoldalúan használható, használtam már a rózsaszínt is, valahogy valamiért ez nem lett annyira kedvenc, mint a rózsaszín, de kiakarom próbálni majd az összeset, hogy melyik válik be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

mandyy

2017. december 7.

Barátnőm ajánlotta. Eredetileg gyantázás utáni gyanta eltávolítónak, bőrnyugtatónak vettem, de rájöttem, hogy fürdés előtt bekenve a száraz bőrterületeket, egész jól hidratál. Mellette használok más testápolót, de kiegészítésnek bejött. Lassan fogy, elég egy kicsi is a láb, kar bekenésére. Illata nagyon finom. Viszont amíg rajtam van nem tudok semmit csinálni, mert nem szívódik be és nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract