Johnson's Baby

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2011. március 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Fürdés vagy zuhanyzás után a nedves bőrre kenve akár 10-szer annyi nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló száraz bőrön használva.

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

MrsCsP

2021. március 9.

Én nagyon szeretem, remek az illata és a száraz bőröm jól felszívja, nem hagy olajos érzést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Forest

2021. január 30.

Harmadik télen használom fürdés után testápolóként. Nekem nagyon vízhiányos a bőröm - épp ezért szinte azonnal beszívódik, semmi nyomot nem hagy, nem ragad és a bőröm puha lesz tőle a következő fürdésig. De ami a legjobb benne, hogy megszüntette azt a kellemetlen bőrhúzódást, amire korábban egyik testápoló sem volt képes. Az illatát szeretem, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Sosann

2020. augusztus 18.

Borotválkozáshoz használom tusfürdő/borotvahab/stb helyett. Nagyon szeretem, sima lesz tőle a bőröm, és nem lesz irritált, piros pöttyös és száraz. Ha sietek, még testápolót se muszáj használom, mert egy fél napra bővel hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Agnes91P

2020. július 28.

Azért vettem, hogy epilálás után gyorsabban elmúljanak a piros pöttyök (illetve reméltem, hogy egy olcsóbb alternatíva lehet a Bio Oilra...nem). A lábamon nem is volt gond vele, ha így hozta volna végig az elvárást, valószínűleg elhasználom az egészet. De! Egy idő után észrevettem, hogy ha a csuklómra kenődik belőle, akkor viszkető foltok jelennek meg rajta, kb mint egy allergiavizsgálaton. Szóval úgy tűnik, allergiás vagyok rá. Megdöbbentő, hogy ezt a cuccot kisbabáknak készítik...:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

YourOjouSama

2020. május 30.

Borotválkozás után szoktam használni ezt az olajat irritáció, kipirosodás ellen, és eddig tökéletesen bevált! Hamar beszívja a bőröm, és segít a benőtt szőrszálak okozta gyulladás hamarabbi gyógyulásában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

budainiki22

2020. május 1.

Borotválkozás után csak ezt használom, soha nem ártott. Intimhelyre is használom, borotválás után és egyszer sem okozott allergiás panaszokat.
Havi 1x tusolás után a teljes testemet bekenem vele és szép, puha lesz a bőröm tőle, amúgy meg testápolót használok, bye-bye szárazbőr! 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Lilian09

2019. október 3.

Nagyon szeretem az illatát mert kellemes, frissítő. Általában télen és ősszel használom lefekvés előtt és reggelre teljesen beszívdóik és elképsztően puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

szeplovigyor

2019. október 3.

Még a neten láttam vele egy borotválkozási tippet, ahol borotválkozás után ezzel lehet bekenni és nem lesznek piros benövések. Lássanak csodát, igaz volt! Hihetetlen sima és puha lábakkal keltem miatta és tényleg semmi panaszom nem lehet ezzel kapcsolatban. Viszont felkenés után nekem is nagyon sokáig tart beszívnia a bőrömnek, ezért mindig alvás előtt kentem fel, ez az egyetlen 'negatívuma'.
Sminklemosónak még nem használtam, de majd kipróbálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Sminklemosónak még nem használtam, de majd kipróbálom!

Mona29

2019. július 14.

Télen szerettem volna egy kicsit testesebb testápolót, így ezt választottam. Hát nemrég fogyott el. Akármilyen kicsi mennyiséget használtam, mindig ragadt tőle egy kicsit a bőröm, aztán a ruhám fura szagú lett. Szóval maradt hétvégi, biztosan itthonmaradós. Hidratálni jól hidratált, nem irritált, de a sok macera nem éri meg.
Lejjebb olvasom, hogy sminklemosóként is használható lenne, így nem próbáltam. De azt hiszem most egy jó darabig elég volt az olajos testápolókból részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

sannabella

2019. március 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat, én sminklemosóként használom és nagyon hatékony. Hámlasztás és arcradír után is jó hidratáló, vagy csak egy arcmasszírozáshoz, viszont nekem nem tud beszívni ennyi terméket a bőröm, úgyhogy vattával letörölgetem. Sokodalúan használható termék, nagyon szeretem és szerintem egy ekkora mennyiség életem végéig elég lesz. Borotválkozás, gyantázás után még nem használtam de kipróbálom majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract