Johnson's Baby

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilluu95, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fürdés vagy zuhanyzás után a nedves bőrre kenve akár 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló szárazra törölt bőrön használva.

farkas.timeazsofia

2018. november 9.

Már nem is emlékszem, milyen régóta használom. Minden zuhanyzás után (kivéve, amikor radírozok, mert akkor már olajos lesz a bőröm a bőrradírban található olajtól) használom évek óta, úgy, hogy amikor még vizes/nedves a bőröm, akkor masszírozom bele. Nem törölközöm meg, csak az olyan részeken, ahol nem kentem be. Ezek után télen még plusz hidratálót is teszek, de nyáron elég szokott lenni ez. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

Nymphea

2018. október 23.

Nekem bevált. Bár picit nehezen szívódik be, de nekem pihe-puhává varázsolta bőrömet, lassan is fogy. Az illata pedig valami mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Ajándékba kaptuk, gondoltam egye fene kipróbálom...
Még jó, hogy csak egy kis mennyiséget kentem fel kislányom kezére próbaképpen. Rettenetesen kipirosodott tőle a bőre.
Ki nem dobtam, de odaadtam egy olyan anyukának, akinek nem érzékeny a babájának a bőre.
Inkább az a bizonyos két német drogéria sajátmárkás natur termékeit veszem azóta, ezektől semmi baja a bőrének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Ajándékba kaptuk, gondoltam egye fene kipróbálom...

bogyoesbaboca

2018. június 27.

Mar tobbszor ujravettem es meg fogom is! En imadom nagyon szaraz borom van amin nagyon szepen eltudom oszlatni es igaz kell ido meg beszivja de nagyon szeretem az illata meg isteni nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Mesike91

2018. június 20.

Néha előveszem, aztán fel évig semmi. Szuper illata van, azért vettem meg, mert kerestem gyermekkorom illatát. Persze ez nem az. Bajt nem okoz, de ha lenne gyerekem, nem kennem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

tenagi

2017. szeptember 14.

Tényleg lemoshatatlan. Jó pár éve vettem, hogy milyen jó lesz az én macerás- száraz bőrömre, azóta is ott áll a polcomon. Mindig adok egy esélyt neki: főleg a talpamra használom, mert arra felhúzok egy zoknit és nem zavar, hogy sohasem fog beszívódni, csak ha piros hó esik, de a kezemről sem tudom lemosni. Gyanta eltávolításra még nem használtam, de köszönöm az itt olvasott tippet ileilaa-nak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

sztike

2017. augusztus 31.

NEM - TUDOM - LEMOSNI!!!! Na jó, a teátrális részt átugorva tudok azért jót is mondani róla, de a kezdőmondatként használt idézet konkrétan így hangzott el tőlem ma reggel (Caps Lock helyére hangerőt tessék elképzelni). Próbáltam használni bőrápolásra úgy 1 éve kb. (basszus, de régóta rejtegetem ezt a cuccot...), arra nem nagyon vált be, mert konkrétan egy borsónyi mennyiség után is ragadok tőle. Ma reggel kipróbáltam lábborotváláshoz, mert a tusfürdőm igencsak fogytán, és testápolóm sincs momentán, úgyhogy 2 az 1-ben terveztem használni. Lehet, hogy könnyebben menne a dolog, ha nem lenne zselés állaga, de így nagyon megküzdöttünk egymással. A siklással nem volt probléma, viszont az elhalt hámsejtekkel vegyülve ez a zselés cucc ragyogóan eltömítette a pengék közti részt (igen, tudom, fúj), ezért 2-3 húzás után komoly renoválás következett. Miután végeztem, tusfürdővel átkentem a lábam és leöblítettem. Aztán a biztonság kedvéért még egyszer. Aztán megtörölköztem, és elhangzott a fent említett mondat, mert még mindig ragadtam tőle. Harmadjára már rendben volt a dolog, és most nagyon puha is a bőröm, de azért na...a fürdőszobai pankráció annyira nem jött be. Az illata amúgy jó, és kiadós mennyiséget is kaptam a pénzemért. Nálam ez max úgy fog működni, hogy tusfürdő előtt megavékonyan használom, hátha úgy nem lesz belőlem légypapír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

souzanna

2016. december 7.

Télen szeretem jobban hidratálni a bőrömet, ezért is szereztem be újra ezt az olajat.

Szeretem, hogy gépes az állaga, illata kifejezetten kellemes, a pici buborékok a tubusban pedig nagyon tetszetősek.

Annak ellenére, hogy a bőröm jobban igényli a hidratálást ilyenkor felkenés után nagyon lassan szívódik be, még felkelés után is éreztem egy kicsit azt az olajosságot a bőrömön.

Szerintem nem kell minden nap használni, nem tudom mennyire viselné jól a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

ileilaa

2016. július 4.

jó az illata, viszont az istenért nem akar beszívódni... viszont a gyanta eltávolítására tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

NeversaynotoPanda

2016. május 3.

Zuhanyzas elott kentem be vele a ket karomat,es milyen jol tettem. Hirtelen a jobb vallam es a bal alkarom vegig piros foltos lett..Gyors zuhany,aztan egy kisse ego erzes jott.:( nekem sajnos 1 csillag,mert 0 csillagot nem adhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hexyl Laurate, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance