Johnson's Baby

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilluu95, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fürdés vagy zuhanyzás után a nedves bőrre kenve akár 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló szárazra törölt bőrön használva.

adanita

2014. október 21.

Én nagyon szeretem. Az én bőrömnek nincs szüksége a mindennapi kencézésre, de ehhez szívesen nyúlok, ha épp eszembe jut.Jól hidratál, illatát imádom, az sem zavar, hogy ha többet kenek egy kicsit, nehezebben szívódik fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 21.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hexyl Laurate, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance