Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

nezili

2022. április 25.

Csatlakozok bbiijjaa-hoz. A leggusztustalanabb elvtelen profitorientált cég a Johnson a kozmetikum piacon, pedig erős a verseny. A rákkeltő szarukat még mindig van pofájuk az USA-n kívül más országokban forgalmazni, és van aki még megveszi az azbeszttel szennyezett mocskukat. Eszetekbe ne jusson ezt a mérgező szemetet a kisbabátok közelébe vinni. Még ha szerencséje van az embernek és az övé éppen már nem is szennyezett, egy fél centet sem adnék ezeknek a mocskoknak zsebükbe. Az hbo sorozatot én is ajánlom megtekintésre, a méregdrága talcot tartalmazó sminkcuccaimat könnyek között fogom szelektálni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

bbiijjaa

2022. április 24.

Ha lehetne mínusz pontot adnék erre a termékre és a cégre egyaránt. Ha érdekel valakit milyen hatásai lehetnek a két összetevőből az első helyen felsorolt talcnak, azaz zsírkőnek, amely az asztbeszttel együtt keletkezik, ajánlani tudom a "Szépségipar titkai" címú HBO max dokumentum sorozat első részét. Vagy csak olvassatok utána a több ezer Johnson&Johnosn's ellen irányuló pereknek. Érdemes lehet a sminktermékeket is átnézni, hiszen ott is gyakori összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

tzrn7u67

2022. március 24.

Kizárólag szárazsamponként használom, így mint "szárazsampon" fogom őt értékelni. Eddig az összes spray állagú szárazsampont lekörözte a zsírosság eltűntetésében, amiket eddig a drogáriákban vásároltam. Ha reggel teszek a hajtövemre, akkor garantáltan kitart jópár napig a hatása. Engem az illata nagyon zavar. Lehetne belőle egy teljesen illatmentes verzió is. Illetve még egy negatívum: úgy érzem teljesen eltömíti a fejbőröm. A spray állagúaknál ilyet nem tapasztaltam. Mintha folyton ott ülne a fejbőrömön, néha viszket, és mikor megvakarom, látom, hogy a körmöm alá tapadt a fehér por. Úgyhogy inkább már csak nagyon kis mennyiségben alkalmazom abban az esetben, ha épp nincs kedvem a kevésbé tartós spray szárazsamponokhoz és több napi megoldást szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Piko888

2022. március 22.

Fórumos visszajelzések alapján bátorkodtam kipróbálni porpúderként (és szárazsamponként)

Porpúderként tökéletes, mindent tud, amit szerintem egy púdernek teljesítenie kell. Nagyon finomra őrölt, nagyon szépen és tartósan mattít, fixál. A tenyerembe hintem, onnan viszem fel ecsettel. Ha elfogytak a meglevő púdereim, én ennél maradok. Mennyiség és ár tekintetében is sokkal jobban megéri, mint a hagyományos porpúderek.

Mint szárazsampon, nagyon szépen felszívja a faggyút és könnyű eldolgozni, nem fehéríti úgy a hajam, mint a Batiste.
Viszont sajnos volument sem ad, amit a Batiste-ban annyira szeretek és aránylag sok kell belőle, de még próbálkozom.

Szomorúan olvastam az azbeszt botrányt a J&J-nél, egészen hihetetlen és nagyon elszomorító, hogy ilyesmi megtörténhet egy neves nyugati márkánál (persze máshol is borzasztó lenne)
Különösen felháborító, hogy babaápolási termékről van szó.
Biztosították a fogyasztókat, hogy többé ez már nem áll fenn, de az USA-ban és Kanadában bizalomvesztés miatt már nem forgalmazzák.
Én őszintén remélem, hogy valóban megszűnt a veszély, de lehetséges, hogy én is más márkához fordulok majd. Közben az is felmerült bennem, hogy a kozmetikai iparban számtalan termékben van talkum - vajon mindenhol vizsgálták az azbeszt szennyezést?

Ha zárójelbe teszem a fentit, akkor hatását tekintve megadom az 5 csillagot. Mivel hivatalosan nem szárazsampon, amiatt nem húzom le, hogy nem ad volument, hiszen nem is ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Különösen felháborító, hogy babaápolási termékről van szó.

CherryEve

2022. január 15.

Barátnőm említette, hogy ő ezt használja púderként. Picit féltem tőle az illat miatt, mert nagyon érzékeny a bőröm,de tökéletesen működött, és semmi gond nem volt😊Nem tudom hogy sötétebb bőrön hogyan működik, mivel mi elég sápadtkák vagyunk, de világos bőrön tökéletes.
Megtartottam egy üres arcpúderes dobozt, és abba tettem, így ugyanolyan egyszerű használni.
Valószínűleg púdert nem gyakran veszek majd, hacsak nem csábulok el valami extra szép csomagolás miatt, amit majd úgyis sok ideig tudok használni 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Szárazsamponként használom,annak tökéletes,bár túlzásba sem szabad vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Szárazsamponként használom,annak tökéletes,bár túlzásba sem szabad vinni.

Samantha

2021. március 31.

Szárazsamponnak és púdernek használom. Ez az eddigi legjobb termék, amit próbáltam, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 31.

vikofrivia

2021. január 6.

Tényleg mindenre is tökéletes! Elsősorban szárazsamponnak vettem meg, mert számomra nem nyújt többet egy fújós (és legtöbbször büdös) szárazsampon, mint ez. Mivel barna hajam van, ezért mértékkel kell használni, de abszolút nem látszik, ha rendesen el van dolgozva. Púdert is világosítottam már vele, illetve simán magában is használtam sminkfixálóként.
Ha csak simán otthon vagyok, akkor ezzel mattítom a fényvédőmet. Szuper kis dolog! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

Csuporka

2020. október 2.

Multifunkciós minimalizmus :) én leginkább az arcomra használom, mert tetszik, hogy semmi más nincs benne (mondjuk, parfüm az van, de nem zavar) és vékony rétegben télen nem változtatja meg a bőröm színét. Ha zsírosabb krémet vagy arcolajat használok, van, hogy csak ezt teszem rá (meg talán egy kis korrektort ide-oda), szép, enyhe "blur" filterszerű hatása van és teljesen természetesnek tűnik (fehér bőrön). Pont eléggé mattít.
Gyantázáshoz is jó és szárazsamponnak sem rossz (világos hajra, sötét hajon eléggé feltűnő szerintem). Hajlatokban is jól működik, szeretem a tisztaságillatát is. Örök darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Gica81

2020. július 29.

Fürdés után szoktuk használni a hajlatokba. Én elégedett vagyok vele. Több éve csak ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance