Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

LilyS

2019. május 18.

Szárazsamponként csodaszer, sokkal jobb mint az aeroszolos társai és mint más hintőporok, pedig sokáig azt hittem hogy mindegy melyik márkát veszem. Olyan lesz tőle a hajam mintha frissen mostam volna meg, van hogy másnap is kitart. Számtalan dobozzal elhasználtam már, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

000BETTINA000

2019. március 12.

Szárazsamponként használom néha, amikor SOS megoldás kell. Eleinte nem működött, aztán rájöttem, hogy azért mert nem tettem belőle eleget. Most már úgy csinálom hogy először brutál sokat beledörzsölök a hajtöveimbe és ezt fent hagyom hatni 10 percre, ezután kezdem csak el kirázni, kifésülni. Ezzel a módszerre szépen ki tudom tolni 1 nappal a hajmosást. (Szőke vagyok egyébként, sötét hajon nem biztos hogy beválik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

ficeglobog

2019. február 25.

Volt 1-2 púder, amit kipróbáltam szárazsamponként. Ezt szeretem. Kellemes az illata, összeszedi a felesleges faggyút. Nem marad fehér a hajam, fejbőröm tőle. Erre igazán bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

botyi

2019. február 12.

Gyantázás után használtam, de a nem igazán vált be, nem nyugtatta olyan jól a bőrömet, mint a parfümmentes hintőpor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Betty81

2019. január 29.

Én is szárazsamponként használom, sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, ha éppen nincs időm megmosni, ugyanaz a hatás érhető el vele, mint az aeroszolos szárazsamponokkal. Sőt, én sokkal precízebben fel tudom vinni a hajamra, mint a szórófejes változatokat, nem "úszik" a fürdőszoba tőle, ráadásul finom, visszafogott babaillata van, nem irritálja a légutakat, mint a hajtógázzal működő termékek, és még hajszárítót sem kell használni, hogy a felesleget kifújassam a hajamból. Amikor barna volt a hajam, akkor is észrevétlenül tette a dolgát. Bízzunk benne, hogy már valóban azbeszt mentes a hintőpor! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

tsolya

2019. január 26.

Általában babapúdert használok az arcomra, így ez lett a második amit kipróbáltam. Reggelente használom, és borzasztóan erős, parfümös illata van. Lehetne diszkrétebb az illata, de alapvetően jó munkát végez. Ha egyszer sikerül elhasználnom, akkor biztosan nem ezt veszem újra. ár-érték arányban viszont hozza az elvárásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

senorita78

2018. szeptember 12.

Jobb híján én is kipróbáltam száraz samponként. Meglepődtem, de tényleg működik :-) az illatát is imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Hagyományos babapopsi illatú púder:D Finom állagú, teljességgel kifizethető áron, nem túl bonyolult INCI-vel. Munkámhoz és magamra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Scara

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem, mindig van belőle itthon. Télen-nyáron remekül működik, az illata kellemes és diszkrét. Kicsit fakul már a nyaraláson összeszedett színem és a BB kém sötétebbnek látszott az arcomon, így ezt haszáltam ma a megszokott púder helyett, hogy világosítson rajta picit. Alig hittem a szememnek! Az eredmény tökéletes és pormentes lett, ami ráadásul még most a munkaidő végén is tökéletes, nem igényel igazítást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kmetyek

2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance