Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Biancah

2020. május 24.

Mindig kell itthon lennie.
Száraz samponként használom legtöbbet, és gyantázásnál is előkerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Mindig kell itthon lennie.
Száraz samponként használom legtöbbet, és gyantázásnál is előkerül.

Juca84

2020. április 21.

Száraz samponnak próbáltam, szerintem működik és nagyon jó illatú lesz tőle a hajam (újra) 1 napot simán ki lehet tolni vele a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

kovacsfruzsika

2020. április 17.

Epilalas utan es szaraz sampon helyett is hasznalom. Mindkettore nagyon bevalt es szuper az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Skatie013

2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

itsjucus

2019. november 12.

Ezt használom gyantázáshoz és szárazsamponnak is. Régen az utóbbira nagyon bevált, de megváltozott a hajam is ( nagyon száraz és sprőd lett, mert elköltöztem és sokkal keményebb itt a víz azóta sokat szenvedek a hajammal) meg lehet maga a por is bár nem hinném, és azóta nem igazán működik szárazsamponnak. Amúgy szeretem, mindig van otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Kellemes az illata, epilálás előtt is ezt használom...nem okozott bőrpírt, tökéletesen teszi a dolgát.... újra vevős termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, néha kis mennyiségben száraz sampon helyett is használom, ettől legalább nem viszket a fejem, nem úgy mint a túlárazott száraz samponoktól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Mennyei púderillat, nyáron szoknya mellé a két combom kidörzsölődését akadályozza meg. Kiválóan teszi a dolgát, elfér a táskában a kis kiszerelés. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

BRebi

2019. július 24.

Borotválkozás után szoktam használni a kényes területekre. Elengedhetetlen termék számomra. Amióta ezt használom, nem gyulladnak be a szörtüszőim a bikini onalnál, illetve a hónalj alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Moony

2019. július 10.

Mindig van belőle itthon. Sokféleképp használom, pl epilálás előtt is, azt vettem észre hogy így jobban elkapja a szőrszálakat a gép, de utána is szoktam felvinni. Telt lányként engem is érint a comb-kidörzsölődés, ez ellen is hasznos. Szárazsamponként is bevált, sokkal jobban mint a direkt erre a célra készített termékek. Így nyáron pedig izzadt hajlatokba simogatva igazi felüdülés, utálok ragadni, naptejezés után is vele szórom be magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance