Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Samantha

2021. március 31.

Szárazsamponnak és púdernek használom. Ez az eddigi legjobb termék, amit próbáltam, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 31.

vikofrivia

2021. január 6.

Tényleg mindenre is tökéletes! Elsősorban szárazsamponnak vettem meg, mert számomra nem nyújt többet egy fújós (és legtöbbször büdös) szárazsampon, mint ez. Mivel barna hajam van, ezért mértékkel kell használni, de abszolút nem látszik, ha rendesen el van dolgozva. Púdert is világosítottam már vele, illetve simán magában is használtam sminkfixálóként.
Ha csak simán otthon vagyok, akkor ezzel mattítom a fényvédőmet. Szuper kis dolog! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

Csuporka

2020. október 2.

Multifunkciós minimalizmus :) én leginkább az arcomra használom, mert tetszik, hogy semmi más nincs benne (mondjuk, parfüm az van, de nem zavar) és vékony rétegben télen nem változtatja meg a bőröm színét. Ha zsírosabb krémet vagy arcolajat használok, van, hogy csak ezt teszem rá (meg talán egy kis korrektort ide-oda), szép, enyhe "blur" filterszerű hatása van és teljesen természetesnek tűnik (fehér bőrön). Pont eléggé mattít.
Gyantázáshoz is jó és szárazsamponnak sem rossz (világos hajra, sötét hajon eléggé feltűnő szerintem). Hajlatokban is jól működik, szeretem a tisztaságillatát is. Örök darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Gica81

2020. július 29.

Fürdés után szoktuk használni a hajlatokba. Én elégedett vagyok vele. Több éve csak ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Sosann

2020. július 15.

Száraz samponként, púderként használom. Nekem teljesen megéri, baromi sokáig elég, és teljesen jól végzi a dolgát. Sokat spórolok vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Fiszuli

2020. július 7.

Mivel új hónalj kezelési és ápolási rutinom van, úgy gondoltam, hogy jöhet a régen elfeledett hintőpor, amivel biztos, hogy nem lőhetek mellé ezen a kényes területen. A használata óta folyamatos nosztalgiában fürdőzöm, és merengek, milyen jó is volt, mikor 8-10 évesen folyamatosan kisbabák között voltam, a kistestvéreim és a kis unokatestvéreim körül sertepertéltem és ez a termék, valamint az illata szó szerint mindenhol ott volt. Tényleg igaz, hogy az illatok hozzák elő az emberből a legtöbb emléket. Manapság, 28 éves fejjel én naponta többször ápolom vele a hónaljam és nagyon jól teszi a dolgát. Csökkenti az irritációt, nem dörzsölődik a terület (plusz pont így nyáron), ápol, és nem tudom írtam-e már (hihi), de ez az illat valami csudajó. Nem csomósodik, nem száll szanaszét, felhintéskor sem nem hull mindenhova, nem hagy plusz "fullasztó" réteget. Izzadni nem izzadok, bár pont erre használok most egy célzott terméket, ami miatt a hintőpor-téma előjött nálam. Rosszat nem tudok róla mondani. Ahogy olvasom, manapság rengeteg egyéb felhasználási módja van, esetleg, ha kísérletezős kedvemben leszek, akkor teszek egy próbát vele szőrtelenítés után (bár nekem erre az aloa vera spray nagyon bejött), esetleg kipróbálom száraz samponként, bár azt még soha nem alkalmaztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Biancah

2020. május 24.

Mindig kell itthon lennie.
Száraz samponként használom legtöbbet, és gyantázásnál is előkerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Mindig kell itthon lennie.
Száraz samponként használom legtöbbet, és gyantázásnál is előkerül.

Juca84

2020. április 21.

Száraz samponnak próbáltam, szerintem működik és nagyon jó illatú lesz tőle a hajam (újra) 1 napot simán ki lehet tolni vele a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

kovacsfruzsika

2020. április 17.

Epilalas utan es szaraz sampon helyett is hasznalom. Mindkettore nagyon bevalt es szuper az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Skatie013

2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance