Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Viktoria_fks

2023. december 19.

"100" évvel ezelőtt amikor újszülött voltam, a szüleim is ezt használták rajtam. Azóta se lett semmi bajom.
Imádom az illatát. Ugyanúgy a tusfürdőjét is szeretem. Nyáron izzadáskor használom sokszor a combomon, mellem alatt.
Úgyhogy botrányok ide oda, engem nem érdekel, használom és szeretem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 19.

Úgyhogy botrányok ide oda, engem nem érdekel, használom és szeretem is.

Bumbuli

2023. február 25.

Korábban írták már,hogy zsíros hajra szárazsamponként használják.Én is erre használom,illetve nyáron a combra kidörzsölődés elle is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

KisBrigi

2022. november 4.

Gyantázás után szoktam használni, szépen nyugtatja a bőröm, engem az illata nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

idanka

2022. augusztus 4.

Úgy illatozik, hogy a lakásban nem lehet megmaradni.
Talán rothadó cefre szaga van.
Kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Úgy illatozik, hogy a lakásban nem lehet megmaradni.
Talán rothadó cefre szaga van.
Kuka

Rami0707

2022. július 27.

Én szárazsamponként használom mert sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és mindennapos hajmosás számomra nem opció. Zsírosságot eltünteti de volument sajnos nem ad. Ha kicsit azt látom hogy nagyon "fehér" lett tőle a fejem hajszárítóval szoktam ugymondd kifujni. Ár érték aránybán nagyon jó sokkal tovább kitart mint egy száraz sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

tzrn7u67

2022. március 24.

Kizárólag szárazsamponként használom, így mint "szárazsampon" fogom őt értékelni. Eddig az összes spray állagú szárazsampont lekörözte a zsírosság eltűntetésében, amiket eddig a drogáriákban vásároltam. Ha reggel teszek a hajtövemre, akkor garantáltan kitart jópár napig a hatása. Engem az illata nagyon zavar. Lehetne belőle egy teljesen illatmentes verzió is. Illetve még egy negatívum: úgy érzem teljesen eltömíti a fejbőröm. A spray állagúaknál ilyet nem tapasztaltam. Mintha folyton ott ülne a fejbőrömön, néha viszket, és mikor megvakarom, látom, hogy a körmöm alá tapadt a fehér por. Úgyhogy inkább már csak nagyon kis mennyiségben alkalmazom abban az esetben, ha épp nincs kedvem a kevésbé tartós spray szárazsamponokhoz és több napi megoldást szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Piko888

2022. március 22.

Fórumos visszajelzések alapján bátorkodtam kipróbálni porpúderként (és szárazsamponként)

Porpúderként tökéletes, mindent tud, amit szerintem egy púdernek teljesítenie kell. Nagyon finomra őrölt, nagyon szépen és tartósan mattít, fixál. A tenyerembe hintem, onnan viszem fel ecsettel. Ha elfogytak a meglevő púdereim, én ennél maradok. Mennyiség és ár tekintetében is sokkal jobban megéri, mint a hagyományos porpúderek.

Mint szárazsampon, nagyon szépen felszívja a faggyút és könnyű eldolgozni, nem fehéríti úgy a hajam, mint a Batiste.
Viszont sajnos volument sem ad, amit a Batiste-ban annyira szeretek és aránylag sok kell belőle, de még próbálkozom.

Szomorúan olvastam az azbeszt botrányt a J&J-nél, egészen hihetetlen és nagyon elszomorító, hogy ilyesmi megtörténhet egy neves nyugati márkánál (persze máshol is borzasztó lenne)
Különösen felháborító, hogy babaápolási termékről van szó.
Biztosították a fogyasztókat, hogy többé ez már nem áll fenn, de az USA-ban és Kanadában bizalomvesztés miatt már nem forgalmazzák.
Én őszintén remélem, hogy valóban megszűnt a veszély, de lehetséges, hogy én is más márkához fordulok majd. Közben az is felmerült bennem, hogy a kozmetikai iparban számtalan termékben van talkum - vajon mindenhol vizsgálták az azbeszt szennyezést?

Ha zárójelbe teszem a fentit, akkor hatását tekintve megadom az 5 csillagot. Mivel hivatalosan nem szárazsampon, amiatt nem húzom le, hogy nem ad volument, hiszen nem is ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Különösen felháborító, hogy babaápolási termékről van szó.

CherryEve

2022. január 15.

Barátnőm említette, hogy ő ezt használja púderként. Picit féltem tőle az illat miatt, mert nagyon érzékeny a bőröm,de tökéletesen működött, és semmi gond nem volt😊Nem tudom hogy sötétebb bőrön hogyan működik, mivel mi elég sápadtkák vagyunk, de világos bőrön tökéletes.
Megtartottam egy üres arcpúderes dobozt, és abba tettem, így ugyanolyan egyszerű használni.
Valószínűleg púdert nem gyakran veszek majd, hacsak nem csábulok el valami extra szép csomagolás miatt, amit majd úgyis sok ideig tudok használni 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Szárazsamponként használom,annak tökéletes,bár túlzásba sem szabad vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Szárazsamponként használom,annak tökéletes,bár túlzásba sem szabad vinni.

Samantha

2021. március 31.

Szárazsamponnak és púdernek használom. Ez az eddigi legjobb termék, amit próbáltam, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 31.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance