Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Skatie013

2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Szuper, imádom. Az illatát és a hatását is.

itsjucus

2019. november 12.

Ezt használom gyantázáshoz és szárazsamponnak is. Régen az utóbbira nagyon bevált, de megváltozott a hajam is ( nagyon száraz és sprőd lett, mert elköltöztem és sokkal keményebb itt a víz azóta sokat szenvedek a hajammal) meg lehet maga a por is bár nem hinném, és azóta nem igazán működik szárazsamponnak. Amúgy szeretem, mindig van otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Kellemes az illata, epilálás előtt is ezt használom...nem okozott bőrpírt, tökéletesen teszi a dolgát.... újra vevős termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, néha kis mennyiségben száraz sampon helyett is használom, ettől legalább nem viszket a fejem, nem úgy mint a túlárazott száraz samponoktól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Mennyei púderillat, nyáron szoknya mellé a két combom kidörzsölődését akadályozza meg. Kiválóan teszi a dolgát, elfér a táskában a kis kiszerelés. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

BRebi

2019. július 24.

Borotválkozás után szoktam használni a kényes területekre. Elengedhetetlen termék számomra. Amióta ezt használom, nem gyulladnak be a szörtüszőim a bikini onalnál, illetve a hónalj alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Moony

2019. július 10.

Mindig van belőle itthon. Sokféleképp használom, pl epilálás előtt is, azt vettem észre hogy így jobban elkapja a szőrszálakat a gép, de utána is szoktam felvinni. Telt lányként engem is érint a comb-kidörzsölődés, ez ellen is hasznos. Szárazsamponként is bevált, sokkal jobban mint a direkt erre a célra készített termékek. Így nyáron pedig izzadt hajlatokba simogatva igazi felüdülés, utálok ragadni, naptejezés után is vele szórom be magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Mmaminti

2019. július 2.

Száraz sampon helyett használtam, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Száraz sampon helyett használtam, nekem bevált.

elvanui

2019. június 14.

Sajnos én nagyon szeretem, konkrétan függő lettem. Jó pár éve tolom száraz samponként, egyszerűen verhetetlen, leheletfinom szemcséjű és tökéletesen láthatatlan szőke hajon, mattításra, cipőkbe (balerina és körömcipő), nyáron izzasztó helyzetekben a finom friss száraz érzésért a karomra, hajlatokra stb. Az illata meg, gondolom, nem meglepő, nagy szerelmem. De félek, mert a zsírkő/talkum elég rossz hírű... Babáimra nem tettem, erre natúrt használok, de magamnak sajnos ennél nem találtam még tökéletesebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

LilyS

2019. május 18.

Szárazsamponként csodaszer, sokkal jobb mint az aeroszolos társai és mint más hintőporok, pedig sokáig azt hittem hogy mindegy melyik márkát veszem. Olyan lesz tőle a hajam mintha frissen mostam volna meg, van hogy másnap is kitart. Számtalan dobozzal elhasználtam már, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance