Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Védoréteget képez a pelenkakiutés ellen.
  • Puhává varázsolja a bort.
  • Tokéletes száraz, repedt borre a sarkon, konyokon és szájon is.
  • Védoréteget képez a bor kiszáradása ellen.

lil

2013. január 15.

Amikor gyereke szuletik az embernek, kap sokféle kenceficét ajándékba. Persze jószándékbol, de a legtobbet én használom el a gyerek helyett....Ezzel a krémmel is ez tortént. Kislányom érzékeny borére ki sem próbáltam a parfum miatt. Téli idokben kipróbáltam száraz szájra, berepedt boru orra, meg icipici ekcéma foltra ami kijott, de ezek kozul egyre sem vált be. Viszont a hidegtol száraz kezemet ha este alvás elott jól bekenem, reggelre puhul a bor. Persze vigyázni kell, mert mindent osszeken vele az ember (kicsit olyan mintha olajjal kenné magát az ember, nem igazán szivódik fel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Emolliensek: Petrolatum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance