Joico

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

JOICO elsőként ismerte fel a hidrolizált haj keratin proteinjének fontosságát és a hatékonyságát, amely tartalmazza azt a 19 aminosavat, mely felépíti a hajszálainkat és ez által kompatibilis a haj szerkezetével. Hajúraépítő termékcsaládján feltünteti a teljes hajregeneráláshoz feltétlenül szükséges pontos molekula méretet. Az egyedülálló – szabadalmaztatott – hatóanyagai (Quadramine Complex és a Bio-Advanced Peptide Complex) együttes erejével kapjuk meg a semmihez sem hasonlítható hajmegújító hatást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KisCsi

2023. szeptember 25.

Nekem is fodrász csinálta, de nem hozott akkora élményt és változást, mint vártam. Számomra annak felelt meg hatásában mintha fél órára felcsaptam volna egy sima hajmaszkot. Azt hittem majd fényes lesz a hajam, vagy valami, de maximum jó indulattal egy kis extra puhaságot vélek felfedezni...
Egynek kipróbálásra elmegy, de számomra nem érné meg újra végigcsinálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

Egynek kipróbálásra elmegy, de számomra nem érné meg újra végigcsinálni.

letticro95

2023. június 7.

Fodrásznál csinálták nekem, látványos volt a változás, imádtam hozzáérni és a tükörbe nézni, annyira szép lett a végeredmény. Kb. 2 hétig tartott. 10.000 Ft volt. Hozzá kell tenni, hogy én otthon is a K-pak termékcsaládot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Szonja666

2023. május 11.

Én megvettem otthonra. Idő volt míg mindegyiket megtaláltam nagy kiszerelésben a neten, de megérte. Kb összesen 45e. Általában akciós a webshopokban a nagy kiszerelés. A fodrászoknál általában spórolnak vele , az én hajam kétszer annyi anyagot is felvessz. Fodrásznál nekem se úgy hatott ahogy kell, de mióta otthon csinálom 1 hónapos hatása van. Plusz mindig ad a fényes csillogást a hajamnak. A nagy kiszerelés elég 1 évig. Aki megteheti annak ajánlom :) nekem csak ez a márka vált be. Az összes többi kezeléstől szállt a hajam. (Vékony szálú)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 11.

Szuszu

2023. április 20.

Fodrász csinálta nekem a kezelést, 10.000ft volt. Az eredmény látványos volt, de kb. 2 hétig tartott csak, ahhoz szerintem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

Sz. Csilla

2021. október 14.

Update:
Kiprobaltam harmadjára is, egyre rosszabb az eredmény. Nagyon szárította, kiszívta a színét és semmi, de semmi értelme nem volt. Így a csillagokat teljesen le kell vennem. Nagyon drága volt és inkább ártott.

Más hajszerkezet építő, simító vagy keratinos kezelésekhez képest számomra a legnagyobb előnye, hogy ettől nem hullik a hajam.
Amit nem tudok eldönteni, hogy hogy lehet, hogy először nagyon szép selymes és párataszító lett a hajam, mert annyira feltöltötte, hidratálta a kezelés. Pár év múlva, most, pedig a semmit sem csinált. Sőt a babahajaim még kunkoribbak lettek, tehát száradtak töle. Így most félúton a csillagok között tőlem 3ast kap. Talán kipróbálom még majd újra.
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményeitekre. Nem tudom most mi lehetett a hiba, talán változott az összetétele?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Update:

jadegirl

2021. június 17.

Fodrasznal csinaltak meg nekem ezt a Joico kezelest. Gyonyoru, selymes es egyenes volt utana a hajam, még az utcan is odajottek hozzam megdicserni. Tartossagat tekintve azonban a kovetkezo 1-2 hajmosasig tartott. Ennek ellenere ujra megcsinaltatnam pl egy esemeny elott, nem annyira draga es ha valoban a hajat belulrol is apolja, akkor megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.