Joico

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2018. április 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a csodás, többfunkciós, hajban hagyható spray ápolja a sérülékeny szőke fürtöket, miközben a következő 5 fő funkcióval bír:

• UVA/UVB sugárzás elleni védelmet biztosít, megőrizve ez által a hajszín élénkségét a nem kívánt fakulástól és károsodástól
  • Hővédelmet biztosít 232°C-ig védi a hajat a hőformázó eszközök használata során keletkező magas hő okozta károsodástól
  • Hidratálja és könnyen kezelhetővé teszi a hajat
  • Erősíti a hajszálakat és növeli azok rugalmasságát, csökkentve a szálkásodást
  • Ragyogóan magas fényt biztosít a hajnak, mely így simább, puhább tapintású és élettel telibb lesz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

robertxschafer

2022. május 4.

Már a harmadik adaggal használtam el belőle, amikor havi szinten kétszer volt szőkítve a hajam akkor szerintem ez mentette meg attól, hogy csak úgy tőből letörjön:D Mivel hővédő ezért hajvasalás előtt is ezt szoktam használni, szerintem teszi a dolgát, az már csak ráadás, hogy UV sugárzás ellen is véd. Az öt csillagot egyedül azért nem kapja meg, mert amíg meg nem szárad enyhén ragad, és furcsa az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

Melpa

2019. október 8.

Hatalmas pénzkidobás. A kifésülést csak megnehezíti, mintha valami ragaccsal kentem volta be a hajam. cserébe baromi száraz lesz tőle a hajam, szóval utálom használni, de kidobni sajnálom. De meg se hirdetem eladásra, mert a kutya nem venné meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Adett0710

2019. május 26.

A szőkítés hatására száraz lett a hajam. Gondoltam kipróbálom, ha már szőke hajra lett kifejlesztve. Bár ne tettem volna! Rosszabb lett a hajam állapota, mint amilyen volt. 1 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

fruzsii11

2018. december 30.

Ahogy előttem is írták, az egész blonde life család pénzkidobás. Semmit nem ért a hajamnak hogy ezt használtam...Száraz lett a hajam. Az illata is zavaró. Egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

legesleg

2018. november 11.

Mivel az egész Bolnde kollekció egy hatalmas csalódás ezért ehhez a "csodához" is 1 csillagot adok azaz, még mindig teljes pénzkidobás volt ez az egész szett! Használat közben nem tapasztaltam semmi különlegeset, sőt az én hajamat inkább kiszárította ez a csodaspray. A marketingja nagyon jó a cégnek, ez a amerika így meg úgy, de ugyan olyan egyszerű, mint bármelyik másik termék. Biztosan nem fogom újra vásárolni a terméket, hogy még több pénzt kidobjak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

az illata nekem nem ízlik, kicsit talán savanykás, viszont azt vettem észre így 1 használat után, hogy hamarabb megszáradt a hajam, (eddig kb félóra most 15-20p volt) és könnyen fésülhető, samponnal, balzsammal, maszkkal együtt haszálnom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Kittens

2018. július 6.

Szaküzletben jutottam hozzá,a Kossuth Lajos tér /galamb utca fele.Meggyozott hogy 5in1, uv és ho védő és meg hidratalo hatása is van .
A termékről :
Illata:nekem sajnos nem tetszik annyira ,kicsit gyogynovenyes de nem olyan kellemesen , de szárítás után el száll , talán a bajom az hogy ahoz vagyok szokva hogy finoman illatozik a haj koronam amikor a Lee stafford ot használom

Használata: felrazom kicsit , majd nagyobb tincsenkent a törölköző száraz hajrá permetezem-bele fesulom-és ki szárítom .

-vagy be fújom vele a hajam tincsenenkent majd bele fesulom és napon szárad magától

Mind a két esetben nagyon finom levegősen, egyatalan nem elnehezulten pihe puha a hajam!

Viszont egyszer száraz hajrá használtam és akkor valamiért nem szivodott be nekem sajnos , lehet sokat fujtam

Én szoke valamint melirozott hajrá is nagyon ajánlom ,legközelebb a nagyobb kiszerelest veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

A termékről :

LReni91

2018. május 29.

Vékony szálú könnyen zsírosodó a festett világos szőke hajam. A samponnal és a kondicionálójával együtt használom a terméket, biztos, hogy újra veszem. Az illata jó, könnyű az állaga nem nehezíti,zsírosítja a hajamat. Sokszor volt feltöltődve a hajam , viszont amióta használom ez is megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.