Joico

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Agnes91P, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• kisimítja a hajat és meggátolja a kreppesedését
  • megkönnyíti a kifésülést és a haj formázását
  • intenzívebbé teszi a hajszínt

Agnes91P

2021. február 12.

Festett sötétvörös hajam van, arra rendeltem ezt a balzsamot még tavasszal a Notinoról, kB 5000 Ft körüli áron. Pár alkalom után félretettem, mert kicsit macerásnak tartottam a használatát. Vörös színe van, mindent összeken, bár szerencsére a zuhannyal el lehet tüntetni a kádról, csempéről. Most újra elővettem, mert kikopott a szín a hajamból, gondoltam, adok még egy esélyt neki. Nyilván ez nem festék, nem színező, így nem is azt kell várni tőle, hogy újraszínezi a hajat. De attól a fényességtől, puhaságtól, amit kaptam, el voltam ájulva :D Mintha fodrásztól jöttem volna. Gondolom, annyi pigment azért van benne, hogy adjon egy vöröses fényt, és hát a puhaság... :)) A jövőben egy kicsit gyakrabban elő fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.