Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Ár: 3000 , Eladó: sz.rita33
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Alexa89

2018. június 18.

Szépen csillog tőle a hajam, de összeragadnak a végei és az egyenesítő hatását sem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Magnolieae

2017. március 21.

Sokáig elég, mert csak egy kis mennyiség kell belőle. Valóban védi a hajat és a szép fényt ad. A legjobb hővédő, amivel találkoztam. Sajnos a drogériás termékek a nyomába sem érnek. Két hibája van: drága és nem lehet bármelyik boltban levenni a polcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Lencsi

2011. július 15.

Hajmosás után egy nagyon apró mennyiséget dolgozok a hajamba. Véd a hőtől, egyenesít és nagyon szép fényt ad a hajamnak. A mennyiségre figyelni kell mert ha sokat viszek fel akkor sajnos hamar bezsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.