Joico

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: csdboo, Módosítva: 2020. július 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hajban hagyható spray a száraz, durva hajszálak ellen. Miközben védi a hajat, simítja, fényessé és csomó mentessé is teszi azt. Ajánlott továbbá azok számára, akik sokat szenvednek a haj gubancolódásától és szeretnék könyebben kifésülni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Agnes004

2018. november 23.

Számomra is csalódás volt, a termékcsalád többi tagját szeretem, így ettől is vártam volna valami hidratáló hatást, kifésülés könnyítést de SEMMI hatása nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

zsuzsoka0925

2015. november 7.

Nekem nagy csalódás volt. Azon kívül,hogy kicsit megkönnyíti a vizes haj kifésülését,én semmit nem éreztem. Mintha vizet spriccelnék a hajamra. Ennek fényében rettenetesen drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.