Joico

Ár:   44 820 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   44 820 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az első olyan luxus hajformázó hajvasaló, ami rekonstruálja és védi a hajat, miközben formázza azt. Mostantól minden nap új hajstílust alakíthat anélkül, hogy haja fényes, egészséges kinézete ezt megsínylené. Bizonyított eredményei: A haj töredezettsége több mint 40 %-kal csökken. A napi samponos hajmosás és besütés miatt színvesztés 33,5%-kal csökken. A kigöndörödés még 12 órán tartó 90%-os páratartalom mellett is minimális.

• Javítja és védi haját, miközben formázza azt
  • Gyorsabb, gyengédebb simítás és formázás
  • A haja egészségesebbé és ragyogóbbá válik tőle
  • A haj töredezettsége több mint 40%-kal csökken
  • A napi samponos hajmosás és besütés miatti színvesztés 33,5%-kal csökken
  • A kigöndörödés még 12 órán át tartó 90%-os páratartalom mellett is minimális

Babilona

2021. január 1.

Tény! A tartály gagyi ( nem is értem egy ilyen kategóriás cégnél) A hajgumis módszert köszönöm az segített a helyzeten. Már lassan 2 éve használom és azért én szeretem. Gyorsan,szép eredményt érek el vele, de igen hamarabb zsírosabb lesz tőle a hajam. De valjuk be nincs tökéletes hajvasaló mert mind káros a hajnak. Nem vagyok fodrász nem tudom olyan szépen vasalni a hajam es nincs is hozzá türelmem... Sajnos nem áll jól a hullámos haj ezért kínzom. Volt már minden fajta vasalom loreal is 3s valamiért ezt használom mégis.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Anemone01

2020. augusztus 2.

A fodrászom nagyon szép eredményt ért el ezzel a vasalóval.. Amikor magamnak vasaltam vele a hajamat, már nem tudtam vele olyan szépen megcsinálni és zsírosított is.
Tipp: ha letörik a hajvasaló pöcke, akkor is lehet használni, csak rákell erősíteni pl.: befőttes gumival..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

botosjeti

2020. június 20.

Nos, immáron 2 éve vagyok tulajdonosa ennek a hajvasalónak. Ritkán használtam, kb. 2 hetente, vigyáztam rá, mint a hímes tojásra. S kb a 4. hónapban az összecsukáshoz használatos pöcök feladta, eltört. Aztán az az egyik tartály, majd most a másik is. Rettentő sz... silány anyagból vannak ezek az alkatrészek. Őrült drága cucc ez ahhoz, hogy ilyen előforduljon. No de, akkor nézzük a hatékonyságát... Van nekem Remington hajvasalóm ami volt akkor 13 ezer. És az megérte az árat, de ez... az ápoló folyadéktól nem is tudom, hogy mit vártam, jó-jó, de egy sima hővédős spray is kb. ugyanezt tudja, nem vasal szebben, mint a remington. Megjegyzés: én max 160-on vasalom a hajam, volt amikor a nagyobb fokozatot is kipróbáltam, de rettentő durván roncsolja akkor a hajat. Nem marad tovább egyenes a haj, mint a többivel plusz a szokásos kencékkel (hővédő, meg formázó krém, olaj stb). Beszéltem olyannal is aki oda-vissza volt érte, de neki nagyon durván jó haja volt, és korábban semmilyen kencével nem szórakozott, s persze, hogy egy akármilyen gőzössel ahhoz képest tök jó eredményt ér el. Szóval ne vedd meg! Pénzkidobás és ha éppen eltört a tartály, akkor csoda, ha van éppen készleten. Rettentő nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Csilluka0121

2020. június 18.

A 47 ezer forintos joico hajvasalóm mindkét tartálya fél éven belül tönkrement, viszont a garancia természetesen a tartályra már nem terjed ki!? Felháborítónak tartom, hogy rászánja az ember a pénzt egy ilyen drága hajvasalóra és mégis a garancia lejárta előtt darabjaira hullik, mégsem tudsz vele semmit kezdeni!!!Mindezek mellett a telefonos “ügyintézőnek” fogalma sincs hogy miért is ül ott, a pesti üzletben az eladó hölgyek olyan lekezelőek és nagyképűek mintha a rák ellenszerét találták volna fel, de segíteni ők sem tudnak semmiben! Összességében most két év után van egy használhatatlan 47 ezres hajvasalóm amit nem ajánlok senkinek…….lehet hogy egy TESCOs termékkel jobban jártam volna!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Ewi19931229

2020. június 15.

Jobb mint egy sima hajvasaló... Talán nem roncsolja annyira a hajat. Viszont mindkettő tartály elég hamar eltört. Amikor kivasalom a hajam, akkor szép lesz tőle ...ugyanakkor másnap borzalom. Bánom, hogy megvettem főleg ennyi pénzért..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

avocuddle

2020. május 13.

Nekem sem túl pozitív a véleményem a hajvasalóról, volt időm kitapasztalni mivel 4 évig használtam.
A legnagyobb problémám az volt, hogy szinte semennyire nem gőzölt, amíg használtam a hozzá kapott folyadék fele sem fogyott el.

Voltam vele szervizben, azt mondták, hogy ez normális...szerintem nem volt az.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?

Pozitívum: Tartósan egyenes hajat kaptam vele, nem göndörödött be a párától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Voltam vele szervizben, azt mondták, hogy ez normális...szerintem nem volt az.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?

Pozitívum: Tartósan egyenes hajat kaptam vele, nem göndörödött be a párától.

Sophie865

2020. január 18.

Borzalmas készülék, még borzalmasabb ügyfélszolgálat!!!

- 3* vittem vissza a terméket, mert nem működött megfelelően a gőz funkció (csak 2 lyukból csöpögött a folyadék). Persze én voltam a béna, náluk tökéletesen működött.

- 7 tartálynak tört le a tartó pöcke. Egyszer ők tették bele az újat és mire haza értem a vasalóval, le volt törve a pöcök... persze ezért is én voltam a balf*sz! 🤷🏽‍♀️ Többször voltam bent a központjukban és rendszeresen kioktattak, pofákat vágtak, minősíthetetlen volt a bánásmód. Mikor a 8. tartályért mentem be (persze nem volt raktáron), akkor közölték, hogy fejlesztés alatt van az új tartály, mely kevésbé törik! Ezek szerint mégsem én voltam a béna, hanem a tartály szar? :D

- 2* tört le a hátsó, lezáró pöcök. És nem cserélték ki, mert NINCS.

Összefoglalva, nem ajánlom ezt a terméküket sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Borzalmas készülék, még borzalmasabb ügyfélszolgálat!!!

- 2* tört le a hátsó, lezáró pöcök. És nem cserélték ki, mert NINCS.

Összefoglalva, nem ajánlom ezt a terméküket sem!

Sparklingdiamond

2019. augusztus 22.

Először odaig voltam ezért a hajvasalóért, olyannyira, hogy amikor az első az én hibámból kettétörött, egyből beszereztem a limitált gold testvérét.
Nagyon de nagyon megbántam.
1.A tartályok amik nagyon gagyi minőségűek!!!!!!!
Már vagy 5x újjat rendeltem belőle (persze amikor lehetett mert a hivatalos oldalon is hol elérhető a rendelése hol nem)Pedig rendeltetés szerűen használtam!
2.Sok múlik a hajszárításon ,mennyire egyenesre szárítod ki a hajad,másképp hiába a hajvasaló mert vissza fog ugrani a hajad vagy ilyen “oroszlánsörényű”lesz) ahogyan az enyém is.
3.CSAK joico termékekkel ápolom a hajamat mégis az a wow hatás sajnos elmaradt.Nyilván más egy fodrásznál,hajkezelések és rendes körkefés hajszárítás után egy haj..
4.Ha kikapcsolom a gőzölős funkciót nem ér sokat a hajvasaló.A remingtonos hajvasalóm ezerszer többet ér...És tovább is marad egyenes a hajam..
Szóval nemtudom.Elraktam egy fiók mélyére.
Érdemesebb még egy kicsit gyüjtögetni,és kiadni a pénzt egy GHD hajvasalóra.Nem sokkal több mint amennyiért megvettem ezt a hajvasalót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nagyon de nagyon megbántam.
1.A tartályok amik nagyon gagyi minőségűek!!!!!!!
Szóval nemtudom.Elraktam egy fiók mélyére.

Monicapandaa

2019. május 30.

Évek óta használom és elégedett vagyok vele nagyon! Egyedüli “baki” a dologban hogy a kis tartály nagyon könnyen eltörik pontosabban le pattan róla egy kis darab azután pedig már használhatatlan és sajnos újat kell venni ami elég húzós összeg. Nekem 3-4 havonta kell újat be szerezni. De meg ezzel a hibával együtt is szeretem és nem cserélném le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Sophia00

2019. április 7.

Nagyon szeretem. Már 3-4 éve megvan, a régi hajvasalót el is ajándékoztam. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Alapból kissé hullámos a hajam, de ez a hajvasaló tényleg csodákra képes. Könnyen és gyorsan szép sima és csillogó hajkoronát varázsol és a párásabb napokon is kitűnő az eredmény egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.