Jollie France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

dorcsiga

2014. január 17.

Valami varázslat lehet. Csomós, sűrű, szinte szilárd lakkokból 2-3 csepp hihetetlen jó állagú, maximálisan szép színű "új" lakkot varázsolt... :) Mondjuk az elején figyelni kell a csepegtetéssel, de hamar meg lehet szokni, és ahogy nézem, sokáig fog tartani :)
Hihetetlen, legalább 1 évig kerestem hígítót, mire véletlenül ráakadtam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Hihetetlen, legalább 1 évig kerestem hígítót, mire véletlenül ráakadtam... :)

mazsola

2013. február 12.

Ez a másik nagy kedvencem ettől a márkától a körömlakkjai után! Ha látom, hogy elkezd sűrűsödni a lakkom, cseppentek belőle párat és mér kész is! És nemcsak a Jollie lakkok esetében! Ugyanolyan jól működik más márkájú lakkoknál is. Korábban acetonnal higítottam a lakkokat, de attól nagyon pattogzósak lettek. Aztán egyszer megláttam ezt, azt gondoltam, mi ez a hülyeség?? Najó, egy próbát megér, de semmit nem vártam tőle. Állt is a polcon úgy fél évet, mire kipróbáltam! Na, le is esett az állam :) úgyhogy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.