Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: fougere-aromás

Parfüm összetevők: pezsgő, körte, vanília,pézsma

Lory

2014. november 23.

Jó pár évvel ezelőtt birtokoltam egy ilyen üvegcsét és nagyon szerettem:)
Nagyon kompatibilis velem az illat,minden összetevőjét jól érezni a bőrömön,szépen ki tud teljesedni.Kifújáskor nagyon dominál a körte a pezsgővel karöltve,a háttérben pedig az édes vanília.Leszáradáskor fokozatosan tűnnek el a pezsgő karakteres ,vibráló akkordjai és átveszi teljesen a helyét a pézsmás vanília édes,puha lágysága.Rajtam egy érdekes,hangsúlyos,semmivel össze nem téveszthető illatorgiává alakul.A volt kolleganőmnek is megvolt és az ő bőrén nem teljesedett így ki,inkább a gyümölcsös vonulat volt rajta a hangadó a körte miatt és a pezsgő is máshogy bújt elő.Egy kis felejthető édeskés-gyümis illat lett,ennyi a bőrkémia hatása:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Jó pár évvel ezelőtt birtokoltam egy ilyen üvegcsét és nagyon szerettem:)

DFI

2014. május 2.

A parfümös kosárkám mélyén találtam meg. Valahogy megfeledkeztem róla, amikor megvettem tetszett a pezsgős, gyümölcsös illata, de megváltozott az ízlésem, inkább a nehezebb illatokat kedvelem még nyáron is.
Emlékszem azért rendeltem, mert a fragranticán megtetszett az üvege és valamelyik reviewban "arany" illatként említik.
Egy szó mint száz, várja új gazdáját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 2.

Egy szó mint száz, várja új gazdáját.