Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. július 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: fűszerek, ananász, citrom
Szívjegyek: magnolia, gyömbér, jázmin, napraforgó, rózsa, ylang-ylang
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília, cédrus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyuszo

2019. szeptember 13.

Csodás, tömény ANANÁSZOS-fűszeres illat...
Fás, szantálos leszáradással.
Kenterbe veri a mai bugyuta illatocskákat.
A nővérkéjét - a Le Baint ('89) azonban nem sikerült letaszítania a trónról (nálam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Csodás, tömény ANANÁSZOS-fűszeres illat...
Fás, szantálos leszáradással.
Kenterbe veri a mai bugyuta illatocskákat.

kvin

2018. augusztus 17.

Úristen, összeugrott a méhem! Kb. ez az érzés kis túlzással, de ez a zsigerig ható imádat! Ahhh.. pedig azt hittem, hogy az ylang-ylang nagyon nem a barátom, de édességet nem is érzek, nekem nagyon fűszeres- gyömbéres, egy nagyon erős, már-már maszkulin női illat. És a legjobb, hogy ajándékba kaptam vásárlás mellé, meglepi volt, hát rendesen meg is lepett!
Olyan, mint a régi akciófilmekben a női karakterek: erős, határozott, karakán, némi humorral, de közben dögös. Istenem, de jó! Édesség nincs, csak izgalmas, lédús fűszeresség.. olyan Schwarzeneggeres.. igen, a Total Recall - Emlékmásban Sharon Stone! Nagyon kemény, de mégis meg tud maradni nőiesnek. Egy harcban leizzadt, túlélésért küzdő kemény csaj illat.
És igen, ez bizony szexi!
Jaj, nagyon tudom ajánlani! De nem adom senkinek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

És igen, ez bizony szexi!
Jaj, nagyon tudom ajánlani! De nem adom senkinek...

Moncsi044

2016. február 8.

Igazi összetett nagyágyú! Nehéz, nagy hatósugarú illat ! Tömény téli finomság, mégsem szemtelenül hivalkodó . Kifújáskor kellemes citrom- ananász kombó , nem bántó,finom bársonyos.. letisztulás után ... vanília -szantál ,Gyönyörű illat!Aki szereti a nehéz, telt tartós illatokat,annak mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

ursus

2015. január 15.

Vad és súlyos na meg baromi szexi, rajtam :)
Különleges csoda, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

Vad és súlyos na meg baromi szexi, rajtam :)
Különleges csoda, imádom!

Amanda

2013. június 20.

Illatrokonságban áll a másik nagy kedvencemmel, Davidoff Good life-fal. A gyümölcsök és a citrom az első amit kifújáskor megérzünk, ám senki ne számítson egy könnyed illatra, nagyon is telt parfüm a Rococo. A magnólia és a jázmin korán felüti a fejét, van olyan akit ez elrettent és öregesnek fogja tartani. A végén megjelenik a vanília és a szantál, gyönyörű leszáradást biztosítva a parfümnek. 2000-ben jelent meg a boltok polcain, tehát nem egy mai darab de szerintem ma is viselhető, sőt hűvösebb időben ezzel biztosan kilógunk a vattacukor felhők közül. Ajánlom kipróbálásra .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.