Jordan

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Környezetbarát fogkefe, amely 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült. A bio-alapú nylon sörték hatékonyan tisztítják meg a fog felszínét a lepedékektől és ételmaradékoktól. Letisztult skandináv design, kényelmes és biztonságos használat. BPA-mentes. A csomagolás újrahasznosított papírból készült.

Soft és medium sörtével.

lujzi

2019. szeptember 17.

Nagyon jó fogkefének tartom, pedig hisztis vagyok a fogkefékre. A Curaproxot cseréltem le, így nem is drágállom, mert olcsóbb, mint az előző. Külön öröm, hogy gyerekméretben is kapható, így az egész család tehet a környezetvédelemért fogmosás közben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

clairenoctuelle

2019. július 4.

Kb. egy hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, minden szempontból megfelel az elvárásaimnak: kényelmes a fogása, nem túl kemények a sörtéi. Környezetbarát fogkefét kerestem, de a bambusznyelűek nem jöttek be (mivel nekem valahogy mindig hamar szétázott a nyelük), így erre esett a választásom. A dm-ben vettem 850 Ft-ért a medium sörtéjűt - abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.