Jordan

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Környezetbarát fogkefe, amely 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült. A bio-alapú nylon sörték hatékonyan tisztítják meg a fog felszínét a lepedékektől és ételmaradékoktól. Letisztult skandináv design, kényelmes és biztonságos használat. BPA-mentes. A csomagolás újrahasznosított papírból készült.

Soft és medium sörtével.

Serpentina

2021. július 29.

Elektromos fogkeféről váltottam rá, és elmondhatom, hogy az összes fogkefe közül, amit valaha próbáltam (beleértve az elektromosat is!), ez a legjobb és ez tisztít a leghatékonyabban.
Pedig rengeteggel kísérleteztem, és mindegyik csak gyenge félmegoldást végzett.
Mindemellett újrahasznosított műanyagból van, a csomagolása is újrahasznosított kartonból van, ami még egy hatalmas plusz pont.
Végre egy környezetbarát megoldás, ami tényleg kifogástalanul működik. 🙌🏼🎊
A Soft verziót veszem. Nem az az extrém puha kategória, viszont így is gyengéd a fogakhoz.
A sörték sűrűek és nem deformálódik el pár használat után, mint a többi mechanikus fogkefe, nagyon sokáig kifogástalan állapotú.
Hosszabb használat után kicsit megkeményednek a sörtéi.
Szóval… én eddig nem találtam jobbat nála semmilyen szempontból. Számomra a tökéletes fogkefe fogalma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

Pedig rengeteggel kísérleteztem, és mindegyik csak gyenge félmegoldást végzett.
Végre egy környezetbarát megoldás, ami tényleg kifogástalanul működik. 🙌🏼🎊
Hosszabb használat után kicsit megkeményednek a sörtéi.

clairenoctuelle

2021. január 22.

Update: Most már az egész család ezt használja. Kiváló minőségű, megbízható termék.

Kb. egy hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, minden szempontból megfelel az elvárásaimnak: kényelmes a fogása, nem túl kemények a sörtéi. Környezetbarát fogkefét kerestem, de a bambusznyelűek nem jöttek be (mivel nekem valahogy mindig hamar szétázott a nyelük), így erre esett a választásom. A dm-ben vettem 850 Ft-ért a medium sörtéjűt - abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Jelizz

2020. december 12.

Tetszik hogy kartonbol van a doboza, teljesen egyszeru basic fogkefe. Nagyon puha, nem irritalta a szamat sem az inyemet. Nem tisztit olyan nagyn jol sajnos , es havonta le kell cserelni de elegge jo. Amit szeretek az egy Tescos puha szines fogkefe az ver mindent 100 ft-200 ft :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

Gyomber32

2020. október 8.

A soft verziót veszem, de ez is inkább a többi fogkefe medium sörtéire hajaz. Emiatt négy csillag, ellenben nagyon jó fogkefe, jó kezdeményezés az újrahasznosított műanyag felhasználása és a papírcsomagolás. A bambusz/fa fogkefékkel ellentétben ez nem szennyeződik, penészedik. Személyes preferencia, de kényelmes vele fogat mosni, annak, aki szereti a merevebb, kevésbé rugalmas fogkeféket, annak tökéletes. Egyébként gyerekméretben is kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

chiocciola

2020. augusztus 5.

nekem ez még mindig túl durva sörtéjű, sajnos vérzett tőle az ínyem. De megtartottam takarítás célokra, arra teljesen jó.Ha már a környezetbarát termék a cél, lehetne a csomagolása sokkal sokkal kevesebb papírból is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

farkasdorii98

2020. július 13.

környezetbarát fogkefét kerestem és a bambusz fogkefe nagyon nem jött be, ezért gondoltam ezt kipróbálom. nekem a soft változat van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nem sérti fel az ínyemet és a kialakítása is nagyon szuper, kényelmes vele fogat mosni. mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Amikor át álltam a környezetbarát termékek vásárlásra először is bambusz fogkefét kerestem, de akkor épp nem találtam amikor is megtaláltam ezt a fajtát. A soft fajtát használom, mert fogínysorvadásom van és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

deakkitti93

2019. október 31.

Én is körüblbelül egy hete használom a médium sörtéjű változatát. Szeretem, hogy környezetbarát, hogy egyszerű fogkefe. A sörték jól tisztítanak, sűrűn helyezkednek el. Semmivel sem tudnak többet a "modern" fogkefék ennél a fogkefénél, sőt...
Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Bátran ajánlom mindenkinek!

lujzi

2019. szeptember 17.

Nagyon jó fogkefének tartom, pedig hisztis vagyok a fogkefékre. A Curaproxot cseréltem le, így nem is drágállom, mert olcsóbb, mint az előző. Külön öröm, hogy gyerekméretben is kapható, így az egész család tehet a környezetvédelemért fogmosás közben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.