Jordana

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2016. január 13.

• azonnali extrém dúsító és volumenizáló hatás
  • nem csomósodik
  • hosszantartó hatás

Vikcike

2016. január 15.

Életem elsős Amazon-os rendelése. Hármas csomagban kóstált 16€-t szállítással együtt. Kíváncsi voltam, vajon mit tudhat kedvenc beauty-vloggerem, Lauren Curtis imádott spirálja. Hát mit ne mondjak, tényleg jól muzsikál eddig a cucc, brutál pillákat csinál, bár kicsit kócol.. Éjfekete, építhető és tartós. Remélem pár nap
után beáll majd kicsit a festék, mert most még tényleg eléggé tapaszt, de majd úgyis jön az update, eddig emiatt csak 4 csillag.
Update: kicsit talán beállt a festék, már nem kócol, de azért óvatosan kell bánni vele! A hatás továbbra is egészen elképesztő, drámai éjfekete dús, hosszú, göndör pillák! Tartóssága is rendben van, nem potyog, nem kenődik. Viszont sajnos lemosáskor darabkákban jön le, nem egyszerű lerobbantani a szemről. A csomagolásáról annyit, hogy sikerült egy kis darabot letörn a tekerőkéjéről, pedig nem vagyok egy bodybuilder.. Szóval kicsit gagyi de hát ez van, a tartalom és a tudás kárpótol mindezért! Viszont a lemosásos macera miatt marad a 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.