Joursna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

A szett 5 db arca való ecsetet tartalmaz.

Mindegyik ecset szintetikus szőrből készült.

Méretük: 16 x 2,2 x 2,2 cm.

Megvásárolható kedvező áron ebay-en, vaterán és hasonló oldalakon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2014. március 1.

Most a szettet véleményezem, de darabonként is fogok majd csillagozni.. :) Nagyon finom puha az összes ecset. Ennyi pénzt mindenképpen megért. Túl vagyok a mosáson, nem hullott egyik sem. Minden darab külön be volt csomagolva celofánba, a szett pedig buborékos borítékban érkezett, 10 nap alatt jött meg. Először azt hittem, hogy majd nem tudok mit kezdeni ennyi alapozóecset méretű ecsettel, de igazából nagyon jól kihasználható kis készlet. Így, egyben is megérdemli az ötöst.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.