Jovan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ár: 5000 , Eladó: Mamula
Állapot: A képen látható mennyiség, az uveg 75%a, Helyszín: Göd, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Bp. Nyugati

mokkalany

2016. január 9.

Annyira imádtam, és annyira kíváncsi vagyok az illatjegyeire! Ha nem szüntetik meg (brühühűűű), valószínűleg még most is ez lenne a kedvenc parfümöm. Egyesek szerint gyümölcstea illata volt, mások szerint mohos-földes, és az a vicces, hogy halovány emlékeim szerint mindkettő igaz! De jó lenne valahonnan szerezni!

Friss: Jó hír mindenkinek, aki nosztalgiát érez iránta, hogy felkerült a Fragranticára, bár az összetevők egyszerűek, a feketeribizlire nem számítottam (azt nem szeretem, és hajlamos macskapisi szagú lenni, pl. az Airwaves rágóban). Szóval fejjegyek: mandarin, bergamot, feketeribizli; szívjegyek: virágos jegyek; alapjegy: pézsma. http://www.fragrantica.com/perfume/Jovan/Fresh-Musk-33304.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 9.

toszkana

2015. január 12.

Annyira imádtam anno...... igazi, forró nyári napon hirtelen kitörő zápor utáni eső áztatta föld illata volt....legalábbis az én szép emlékeim szerint :D És imádtam....aztán eltűnt...de erre az illatra a mai napig emlékeznek a szaglóhámjaim :D ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 12.

erika81

2014. július 31.

Lánykoromban használtam. Még az orromban van az illata. Kerestem már elég sok helyen, de nem találtam. Sajnos! Imádtam! Nagyon szeretnék vele ismét találkozni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Doll66

2014. július 9.

Nyárias, gyümölcsös-teás, könnyű, de nem felejthető, tartós és jó illat volt.Amikor betörtek hozzánk, ezer évvel ezelőtt, elvitték a 3/4-éig lévő üvegemet. Jobban sajnáltam, mint a karikagyűrűmet. (Azért azt is)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

csikosmatyas

2014. március 23.

Ó hát ezt is látni !!
Kb. 15 éve használtam ezt az illatot és nagyon szerettem! Olyan gyümölcsös teás illatra emlékszem én is. Nagyon szerettem, kár hogy megszűnt :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 23.

Ó hát ezt is látni !!

Gladys

2013. szeptember 30.

Egyik gyerekkori barátnőm anyukájának volt ilyen parfümje, szoktuk magunkra fújni, mert nagyon nagyon jó illata volt. Később szerettem volna venni magamnak, de nem találtam ilyet sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

hjh666

2013. július 24.

Én is 18 éves koromban használtam, imádtam. Lehet még ezt a parfümöt valahol kapni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

gerbaud

2012. június 20.

Andrea, le a kalappal a memóriád előtt! Esküszöm, ha pisztolyt szegeztek volna a tarkómhoz se jutott volna eszembe a neve. Csak annyi rémlett, hogy volt egy szép színes üveges parfümöm, amiről mindig Gyuri bácsi egyik szépséges papagája jutott eszembe. Most, hogy megláttam, egyből felismertem. Gyuri bácsi egyébként díszmadarakat tenyésztett, és kicsi lány voltam, mikor megismerkedtünk egy rövid időre. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az üvege fogott meg leginkább, és ezért birtokoltam, mert az illatát már egy icuripicurit sem tudom felidézni, csak arra emlékszem, hogy szívesen használtam. Ergo nem lehetett rossz, mert sosem voltam mazochista:). Gyuri bácsi emlékére mindenképpen ötös:). Ha valakinek még rémlik, írja már meg legyen szíves, hogy milyen illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

andrea.horvath79

2012. június 20.

Hetekig, söt hónapokig gondolkoztam a parfümnek a nevén, mire végre két hete kb. eszembe jutott.
18 éves korom körül haszáltam kizárólag nyáron, nagyon imádtam, de már fogalmam sincs, hogy milyen volt. Sok szép emlék köt hozzá, balatoni nyár, elsö szex, elsö saját autó, tehát egyértelmüen csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.