Jovan

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnardokigergely, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az egzotikus fűszerek és fák keveréke a pézsma csábító erejével találkozik ebben a férfias, meggyőző illatban, mely 1973-ban jelent meg.

Jovan Musk Tropical Musk fújósok
Ár: 600 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

x

2021. február 24.

Még gimiben vettem egy kis 10 ml-s golyós üveget, a neve ez volt: Feelin' Scent for men, compares to Jovan Musk. Akkor még fogalmam sem volt, hogy mi az a Jovan Musk, aztán megtudtam, de csak ma, 15-20 évvel később szimatoltam meg az eredetijét. Az eleje ugyanolyan. Édeskés és fanyar egyben, mentolos cukorkaszerű, de valójában nem, csak ennyire nincsenek fogalmaim, amiket szavakba önthetnék róla. A régi golyós olajam végig ilyen marad. Az eredeti nagyon hamar átvált fehér pézsmába, majd picit megédesedik a leszáradás során. Nem valami tartós, ezért vacillálok a 3 és 4 csillag között. A kifújás utáni pár másodpercet szeretném konzerválni, hiszen ahhoz kapcsolódnak a régi emlékeim és az az izgalmas rész, de az egész illatélmény nem tart addig, mint csak az elejét szeretném hogy tartson. Nagyon olcsó, és sejtem, hogy a vintage változata erősebb. Nekem az emlék miatt mindenképp megérte ezt a kis üveget megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

molnardokigergely

2018. június 28.

Ha a Kourosnak lenne kölni, vagy testpermet verziója, akkor az a Jovan Musk lenne. Persze ez anakronizmus, hiszen a két parfüm közt csaknem 10 év a korkülönbség (a Jovan javára). Ez az az illat, amit egy tengerparti nyaralás során a fehér homokban sétálva egy reggeli sétán magamra fújnék. Jó ár/érték arányú, finom, szappanos pézsma. Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.