Jovan

Ár:   2900Ft-8000Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   2900Ft-8000Ft

Illatcsalád: aromás-zöld

Illatjegyek: citrusok, menta, alma, kakukkfű, dinnye, szegfűszeg, geránium, pézsma

Laci

2017. február 10.

Az extra olcsó és fantasztikus illatok sorát gyarapítja a francia gyártó férfi fehér pézsmája. Még nyáron rendeltem meg sok hezitálás után, bár nem tudom miért vártam vele annyit. Ez tipikusan az az illat, amit fújhatok tavasszal és nyáron is bátran, sosem leszek középszerű. For men, de könyörgöm mitől? Ja, mert rá van írva. Senkit ne tántorítson el ez a két szó, bizton állítom, gyönyörű unisex kompozíció. A friss, gyümölcsös jegyek gyönyörűen olvadnak össze a pézsmás-fűszeres akkordokkal és egy légies, elegáns komfortillatot alkotnak. Bárhol és bármikor szívesen érezném és ez az az illat, amiről nem tudom elképzelni, hogy valaki büdösnek találja. Akkor UFO-nak titulálom az illetőt. Nem szoktam semmit ily direkt módon ajánlgatni, de ha valaki egy könnyed, pézsmás illatot keres, mely friss és gyümölcsös is, jelentem megtalálta. Nem egy sillage bomba, de rajtam egy 4 órás koncertet kibírt és állandóan legyezgette az orromat az illata. Talán már hűvös lesz hozzá, de különösen ajánlom. Ez egy emlékezetes pézsma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.