Juicy Couture

Ár:   21 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   21 500 Ft

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: ambroxan, borostyán, fás jegyek, praliné, tonkabab

aydua

2020. február 19.

Ez egy nagyon különleges, karakteres-fás alkotás. Aki ismeri a Juicy-kat, meg fog lepődni, ez egy érett, összetett illat nem a megszokott gyümölcsös-samponos világ. Becsülendő hogy mer eredeti lenni, eltér a trendtől, merész alkotás. Aki ezt viseli biztos nem marad észrevétlen, szóval egyedi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.