Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mynix, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Evi0924

2020. június 25.

Egyszerűen imádnivaló ez az illat. Nagyon édes, de még sem folytogatóan vagy szúrósan. Egyáltalán nem tolakodó, sőt igazából nemis lehet vele betelni. Az üvege számomra egyszerűen tökéletes, a két kedvenc színem (rózsaszín és fekete) ötvöződik benne, szóval számomra maga az álom ez a parfüm...vagyis az lenne, de sajnos van pár hibája, ami miatt fájó szívvel, de le kellett pontoznom. Először is a tartóssága kb. egy légfrissítő szintjén van. Miután magamra fújom, kb. 3 percig a boldogság ködében úszkálok és el vagyok ragadtatva a csodás illattól. 15 perc elteltével észreveszem, hogy eltűnt az illat, de szerencsére még megtalálom, ha kicsit közelebbről szaglászom a fújás helyét. 1 óra elteltével, viszont teljesen felszívódik és akárhol keresem magamon vagy a ruhámon, már egyáltalán nem lehet megtalálni. Szószerint egy kicsit sem lehet érezni, hogy valaha (nemhogy 1 órával ezelőtt) parfüm került rám. Szóval nagyon irigy vagyok azokra, akiknek egész nap tartós marad. A másik dolog ami nem tetszik ebben a parfümben, hogy nem látszik, mennyi van még az üvegben. Bár tényleg tetszetős kis üvegcse, de nem ártana, ha látni lehetne, hogy kb. mikor fog kifogyni. Így összeségében nézve, nekem sajnos csak a polcomat fogja díszíteni (mivel nem elég tartós), remélem másnak jobban beválik, mert tényleg maga a tökély ez az illat. Leginkább azok számára ajánlom, akik egy nagyon édes, de mégis lágy, könnyű és nőies illatot keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Tbettus

2020. március 27.

Röviden, tömören: nagyon szeretem. Télen-nyáron tudom hordani. Rajtam a tartósságával sincs baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

Serpentina

2020. március 17.

Mint a Viva La Juicy széria legtöbb tagja, - ez is kísértetiesen Ariana Grandés illat, - bár ez a Sweet Like Candy-hez jobban hasonlít.
Egy igazi vaníliás, pillecukros tünemény némi feketeribizli-likőrös akkordokkal, - jóval “intelligensebb” töménységben, mint a fent említett sztárillat. Amíg az egy “ijedős kislánykaként” viselkedik, leszáradás után azonnal elillan, ezt sokkal tovább érezni.
Ez hasonlít a legjobban az anyaillatra, a klasszikus Viva La Juicy-ra, - szinte 100%-ban megegyeznek, - viszont annak van egy fura, kissé hányingerkeltő jázminos mellékillata (szeretem a jázmint, de olyan formában, ami abban van, nekem annyira nem szimpatikus), - ebben viszont, - hála Istennek nincsen. Mindent egybevetve sokkal jobb nála, és az eddigi tapasztalataim alapján az egyik legjobb Juicy illat.
Egy hatalmas mályvacukor-felhőbe harapás 🍬🍦, - az ember mégsem érzi azt, hogy belefullad a fojtogató édességbe, mert egyáltalán nem az a gejl, olcsó bűz kategória. Friss, diszkrét, nagyon kellemes kis illatfelhő. Nagyon ártatlan, nincs benne semmi bántó, és a pasik is imádják 😄.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

GHettie

2019. március 7.

Ő a gyümölcsösebb-teltebb VLJ, ráadásul rajtam picit tovább is tart. Azért így sem valami tartós, de illatra sokkal jobban tetszik, rajtam nagyon szépen kijön a málna. Tartósság miatt 3... :(
Up.: Így tavasz felé elővettem, a bogyósok helyett valami frissebb gyümölcsös vonalat érzek most a vanília mellett, ezek a fő jegyek, és tagadhatatlanul nagyon jól megkomponált finom nőies illat. Ha ennyi lenne, 5-6-7 csillagot is érdemelne, de a tartósság tényleg nagyon gyenge.... Marad a 3 csillag, mert rövid idő után semmivé válik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

fragmaniac

2018. július 4.

Tetszik. Csak a kidolgozása nem tökéletes. A leszáradása picit olcsó. Ennek ellenére kis bolondos, krémes pirosbogyós karamelles, és nagyon csajos. Nem csitris csajos, most 29 évesen magamra fújnám néha. Nekem nem fűszeres, az nálam máshol kezdődik. És igen, fiúkáknak/ férfiaknak bejön.
Volt egy kedvenc parfümöm gimis koromban, a tom tailor bodytalk, amit már nem gyártanak, nagyon hasonlítanak. A tom tailor egy picit szantálosabb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

pomme

2017. február 12.

Sosem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e a Viva La Juicy márkát, de valószínűleg igen, ha mindig visszatérek tesztelgetni :D A Noir szerintem az egyedüli kompromisszummentes tagja a családnak. Karácsonyi hazalátogatáskor vetettem be, igaz, csak mintám van, kemény 1 ml, de 3 napot simán végigharcolt, pedig használtam előtte is, és még mindig csak a 2/3-a hiányzik :) Szóval tartós, téli, édes-erdeigyümis. Sajnos a karamellt nem érzem ki annyira, amennyire szeretném, pedig az egyik kedvenc illatjegyem, de ebben a parfümben egy sima édeskés valamivé degradálódik. Komolyan, aki szereti, de nem akar 10 ezret kiadni a nagyüveges kupakmentes pucér teszterért sem, az próbálja meg Bieber gyerek Someday parfümjét, nagyon-nagyon hasonló illat. Kevésbé télies és mély, de cserébe ősszel-tél végén-majdnem tavasszal is viselhető. Ha hozzámvágnak egy Juicy Noirt, azért megtartanám ellentétben a többi verzióval, de annyira nem egyedi, hogy pénzt áldozzak rá, pedig én aztán minden szir-sz*rt megveszek ami parfüm :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

laracroft

2016. augusztus 31.

Rajtam egy az egyben ugyanazt hozza, mint az eredeti VLJ. Nem a parfüm hibája, tapasztalatom szerin a bőröm egy fanyar fémes illattá változtat minden egyes parfümöt, amelynek illatjegyei között jázmin és/vagy gardénia szerepel. Főleg a jázmint. Rajtam tartósnak bizonyul, reggel fújtam az alkaromra próbaként, és nyolc óra elteltével még mindig szépen érezhető. Kár, hogy nem kompatibilis a kémiámmal. :( Azért nem öt csillag, mert szerintem felesleges ugyanazt az illatot kiadni más üvegben.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

Kezdésképpen nagyon friss, ropogós málna, eper, majd kicsit virágossá válik, narancsvirág és rózsa talán. Összességében gyümis, más összetevőt nem érzek ki rajta, pláne azért, mert 20 perc alatt eltűnt a bőrömről. Tartósságáról rajtam ennyit. Hátha más szerencsésebb vele. Olyan szép üvegű, illatjegyekre is tetszetős. De így sajnos max 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Timi8

2016. május 27.

Édes, csàbìtò bűnbeesés! Nem egy tùlkomplikàlt illat, viszont ettől még szexis, "csajos", kìvànatos. Annyit simàn tud, mint a Dior Poison Girl-öm ami szintén kedvenc, de kicsit borsosabb àrkategòriàban.
Ennek az illatnak ahogy a sàrga üveges-pink masnis anyaillatnak is, jobban àll a hűvös idő, mindketten tömény, édes finomsàgok. Nekem a boldogsàg illatai ilyenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Dormir

2016. január 26.

Annak, aki tudja milyen a Cacharel Amor Amor illata...pont olyan.
Édes, de picit szúrósan édes. Nehéz meghatározni, mert én csak az anyaillatban meg az Amor Amorban éreztem ezt a megkülönböztető komponenst.
A sima Viva la juicytól annyiban különbözik, hogy mélyebb, nem olyan fejfájdítósan élesen fura.
Neken nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 26.

Annak, aki tudja milyen a Cacharel Amor Amor illata...pont olyan.
Neken nagyon tetszik!