Juno & Co.

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: midnightshine, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A JUNO mikroszálas bársony szivacs segítségével könnyen elérheted az úgynevezett "airbrushed" hatást. Bársonyosan puha mikroszálakkal borított külseje és különleges kialakítása miatt az alapozó fedése jól és gyorsan építhető.

kovacseva

2020. október 16.

Magas fedésű alapozókkal hasznalom a szivacsot, nagyon jól teljesít. Sokkal másabb az alapozót felvinni vele, kevesebb kell belőle mert minimális terméket szív magába és valahogy kicsit más is lesz a finishe. Azt tapasztaltam, ha jól kinyomkodom szinte száraz lesz es olyan érzésem van minta nehezen terülne emiatt az alapozó vagy a korrektor. Gyorsabban száradnak rá az arcomra a termekek. Ha meg nincs alaposan kinyomkodva akkor meg túl vizes és könnyen mozog alalatta a cucc és foltos, meg belül a pólusokba és a rancokba, nehéz leírni de úgy sem jó. Még kisérleteznem kell, amúgy nagyon ígéretes, biztos hogy sokat fogom használni ezután is.
Megvettem a kicsi tojás alakú változatát is a szem alatti és az orr körüli reszekhez. Ezt főleg korrektorhoz használom. Ez már nem olyan puha, sőt a szememnél érzem a legjobban hogy elég kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

kisbobitas

2020. szeptember 25.

A kék színben vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg. Még csak párszor használtam viszont már nagy szerelem. Nagyon szép a finishe az alapozónak és a korrektornak. Sokkal nagyobb fedést érek el vele mint az RT szivacsommal. Könnyen megduzzad a víz alatt. Mosásnál nem tudom 100%-osan kimosni belőle az alapozót, de nem vészes.
Karácsonyra biztos szerzek még utánpótlást 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Karácsonyra biztos szerzek még utánpótlást 💙

Anna-

2020. szeptember 20.

Nekem a lila színű van meg, ami elvileg puhább mint a kék. Nagyon szeretem, nagyon szépen lehet eldolgozni vele a krém termékeket. Ami érdekesség számomra, hogy míg még szivacsaim miután benedvesítettem még jól ki kell nyomkodni, hogy ne csurogjon belőle a víz, de ez valahogy tökre kiszárad, így inkább vissza kell nedvesíteni közvetlen használat előtt. Illetve amit nem értek, hogy 2-3 hete használom és kicsit elkezdett repedezni. Mondjuk minden szivacsommal ez van, valószínűleg velem van a baj...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Regi23

2020. szeptember 20.

Már jópár hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen és gyorsan lehet vele eloszlatni a sminket. Nem szív magába sok alapozót, magas fedésű alapozóval használva is jól működik, nem veszít az alapozó a fedéséből. Az ára pedig hihetetlen kedvező, minősége pedig a Beautyblenderrel vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

bugeyes

2020. június 22.

Végre hozzájutottam és egyszerűen imádom!!!!!! Gyönyörűen el lehet vele dolgozni kb. mindent! Sokkal finomabb, szebb a finishe bármilyen alapozónak, bb-cc krémnek, korrektornak, púdernek, ha ezt a terméket használom. Eddig nekem sem volt bajom a tisztítással, de nem tudom meddig marad meg jó állapotban, ettől függetlenül mindenképpen szerzek majd belőle utánpótlást. Az ára nagyon kedvező egyébként, olcsóbb a Beauty Blendernél, de még a RT szivacsoknál is. Komolyan eddig a legeslegjobb "szivacs", amit valaha próbáltam. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Teo

2020. május 7.

1 hete rendeltem, és használom, és ez egyszerűen valami csodás. Soookkal szebben oszlatja el az alapozót, mint az eddigi kedvenc RT szivacsom, és sokkal tovább marad szép a bőrképem, amikor ezt a szivacsot használom. Nagyon nagyon tetszik. Olvastam, hogy nehéz tisztítani a textúrája miatt, én kemény szappannal tisztítottam tökéletesen tisztára, bármiféle erőlködés nélkül. Összességében szerintem zseniális ez a szivacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Blackxentric

2019. december 20.

Vetekszik a hires beauty blenderrel. Sokkal kevesebb festéket vesz fel, ezért vigyázni kell a mennyiségre. Könnyű vele dolgozni, ha kitapasztalja az ember. Tisztítása is egyszerűbb, mint a tobbi szivacsnak, hiszen nem szívja magába mélyen az alapozót. Árban is megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Blanky

2018. október 12.

Évek óta a Real Techniques szivacsot használom, az a megszokott számomra, és nagyon szeretem. Viszont Youtube videók hatására nagyon kíváncsi lettem erre a furcsa szivacsra.
Teljesen más a textúrája, nagyon bársonyos a tapintása, de keményebb és kevésbé "rugalmas ", mint az RT szivacs. Benedvesítve is szárazabbnak tűnik , mint egy normál szivacs. Az elején szkeptikus voltam, használat közben is nagyon szokatlan érzés volt, már azt hittem nem fog tetszeni. Viszont a végeredmény nagyon szép lett, egyedül a szem alatti korrektor használathoz nem vált be. A púdert is nagyon szépen fel lehetett vinni az arcomra vele, és az alapozót is. Illetve ami egyből feltűnt, hogy kevesebb alapozót használtam , mint amennyit szoktam.
Megelőlegezem az 5 csillagot, és folyamatos használat után visszatérek újra véleményezni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.