Just

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agirika, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

GNóri

2019. március 20.

Nem követem nyomon az MLM-es márkákat, ennek több oka van, egyrészt szerintem baromira túl vannak árazva, másrészt nincs kedvem tanácsadókat keresni és rajtuk keresztül rendelgetni, beszállni meg végképp nem fogok. Ezt a rózsavizes arclemosót ajándékba kaptam egy családtagtól, eleinte nagyon szkeptikusan álltam hozzá, el is raktam a szekrény mélyére, napokig hozzá sem nyúltam. Aztán közelebbről megvizsgálgatva rájöttem, hogy egész szép összetevőlistája, így végül csak használatba vettem. Nincs benne parfüm, kellemes rózsavíz illata van. Az állaga mintha enyhén olajos lenne, de nem nehezíti el a bőröm, gyorsan beszívódik, és remekül hidratálja, puhítja a bőröm. Az őszi-téli rutinomban ő lett a toner, szerintem nagy mértékben hozzájárult (persze a többi termékkel együtt), hogy ezen a télen jó állapotban volt a bőröm, nem repedezett, hámlott a szárazságtól. Nagyon megszerettem, kellemes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.