Justin Bieber

Ár:   5500 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melani79, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   5500 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: körte, bergamott, maracuja, lonc, frézia, kerti vanília, ámbra, szantál, sárgabarack

Justin Bieber Collector's Edition és The Key EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra
 Justin Bieber Collector's Edition EDP és The Key
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Serpentina

2020. június 2.

A Fragranticás véleményadók nem hazudtak: ez tényleg az Ariana Grande Ari 🥁... 100%-ban. 😳💖 Esküszöm, még a Viva La Juicy Goldnál is nagyobb az egyezés, mert amíg ott volt leheletnyi eltérés, bár kísértetiesen hasonló a két illat, itt MÉG ANNYI SINCSEN! 🤯
Ugyanaz a kezdeti, enyhén körtés citrusosság, pontosan ugyanaz a légies, málnás rágógumi alap.
A tökéletes “nem túl sok, nem túl kevés”, csodásan megkomponált kis diszkréten fényes illatfelhő, - ami minden bizonnyal a nehéz, savanyú luxuskreációk fanatikusainak nem lesz ínyére, de ez pont az a típusú illat, amit 20 éves fejjel sem gondolok gyerekesnek, mert annyira tiszta hangulatú és kellemes.
Ahogyan Arianának, úgy Justin Bieber munkásságának sem vagyok csodálója. Épp ellenkezőleg: legkevésbé sem vagyok amcsi tömegpop fogyasztó.
De azért, hogy UGYANAZT a parfümöt az egyik 11.000 Ft / 30 ml, míg a másik 3390 Ft / 30 ml (🤯) áron vesztegeti...
Hát, Arika: ne haragudj, de azért mire föl?! Rengeteget elárul a két celeb jelleméről annak ellenére, hogy valójában egyikkel sem szimpatizálok.
Most akkor mindenki döntse el, hogy kit szeretne támogatni: a 8-12 éves rajongói előtt káromkodó, hiányos öltözetben vonagló copfos kislányt, vagy frissen megtért barátunkat. 😂
És az a vicc, hogy ez, az olcsóbb verzió... - NEM GYENGÉBB! Talán a hatósugara egy fél leheletnyit szerényebb, de szinte percre pontosan ugyanakkor illantak el a csuklómon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.