Justin Bieber

Ár:   5500 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melani79, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   5500 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: körte, bergamott, maracuja, lonc, frézia, kerti vanília, ámbra, szantál, sárgabarack

Justin Bieber Collector's Edition EDP és The Key
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra
 Justin Bieber Collector's Edition EDP-fújós
Ár: 1300/1800 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Zuri001

2021. augusztus 20.

Bíztam benne hogy tényleg egy Ari hasonmás lesz, és tényleg az :D
Nagyon szeretem nyáron azt az illatot illetve Juicy couture Gold is nagy nagy kedvencem, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát és milyen jól tettem!
Finom édes, gyümis igazi nyári illat! 🥭🍒

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Bíztam benne hogy tényleg egy Ari hasonmás lesz, és tényleg az :D
Finom édes, gyümis igazi nyári illat! 🥭🍒

Edo88

2021. június 21.

Olcsó és nagy kiszerelésű parfümöt kerestem. Online vettem. Teljesen zsákbamacska volt. Nem azt kaptam amit számítottam az itteni vélemények alapján, de ezt betudom annak, hogy az Ari parfüm lövésem sincs milyen. Viszont kellemes csalódás, mert ennek ellenér bejön az illat. Nem tolakodó, nem túl édes, rajtam kissé kesernyés, fanyar illata van. Én sajnos a barackot kevésbé érzem rajta. Nekem nem egy tucat parfüm. Hasonlóm még nincsen. Talán a Green Tea-t tudnám hasonlítani hozzá? Száz szónak is egy a vége, 2500 Ftért 100 ml megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

anita763

2021. május 28.

Ő egy nagyon szimpatikus illat. Könnyed gyümölcs, némi körte, maracuja, lonc és vízi frissességgel. Az alapban lévő barack nagyon erős a bőrömön. Most teljesen rám nőtt így, hogy itt a jó idő, nagyon imádom 😍! Gyönyörű harmatos barackillat, és érzem, hogy ott van a finom szantál az alapban az ámbra mellett. Ez egy csodálatos koktél! Mint egy barackos jeges tea 🍑🍋

Upd: ÉÉÉÉssss.. Igen, pontosan olyan, mint az Ari, viszont ő az Ari sokkal hosszabb ideig tartó erősebb változata. Hosszan tartó és olcsó, ha valami olyasmit szeretnél, mint az Ariana Grandes debütáló illata, inkább ezt válaszd. Hehe, Ari és Justin nagggyonnn jó egyveleg!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 28.

Serpentina

2020. június 2.

A Fragranticás véleményadók nem hazudtak: ez tényleg az Ariana Grande Ari 🥁... 100%-ban. 😳💖 Esküszöm, még a Viva La Juicy Goldnál is nagyobb az egyezés, mert amíg ott volt leheletnyi eltérés, bár kísértetiesen hasonló a két illat, itt MÉG ANNYI SINCSEN! 🤯
Ugyanaz a kezdeti, enyhén körtés citrusosság, pontosan ugyanaz a légies, málnás rágógumi alap.
A tökéletes “nem túl sok, nem túl kevés”, csodásan megkomponált kis diszkréten fényes illatfelhő, - ami minden bizonnyal a nehéz, savanyú luxuskreációk fanatikusainak nem lesz ínyére, de ez pont az a típusú illat, amit 20 éves fejjel sem gondolok gyerekesnek, mert annyira tiszta hangulatú és kellemes.
Ahogyan Arianának, úgy Justin Bieber munkásságának sem vagyok csodálója. Épp ellenkezőleg: legkevésbé sem vagyok amcsi tömegpop fogyasztó.
De azért, hogy UGYANAZT a parfümöt az egyik 11.000 Ft / 30 ml, míg a másik 3390 Ft / 30 ml (🤯) áron vesztegeti...
Hát, Arika: ne haragudj, de azért mire föl?! Rengeteget elárul a két celeb jelleméről annak ellenére, hogy valójában egyikkel sem szimpatizálok.
Most akkor mindenki döntse el, hogy kit szeretne támogatni: a 8-12 éves rajongói előtt káromkodó, hiányos öltözetben vonagló copfos kislányt, vagy frissen megtért barátunkat. 😂
És az a vicc, hogy ez, az olcsóbb verzió... - NEM GYENGÉBB! Talán a hatósugara egy fél leheletnyit szerényebb, de szinte percre pontosan ugyanakkor illantak el a csuklómon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.