Justin Bieber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bano.zsuzsanna, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: Körte, Szeder, Eper, Mandarin, Jázmin, Frézia, Narancsfa Virága, Barack, Pézsma, Orchidea

Serpentina

2020. augusztus 4.

Az általam eddig tesztelt Justin Bieber triászból (Someday-Collector-Girlfriend) ez legkevésbé az esetem, mégsem vágnám rá rögtön, hogy rossz, vagy kellemetlen, csak egy leheletnyit más. Csak egy leheletnyit.
Való igaz, az alapja hasonló: fiatalos, de kevésbé gourmand, inkább csak szimplán virágos és gyümölcsös. Továbbá még egy fokkal zsengébb nálunk, - olyan “általános iskola felső tagozata” feelingje van.
Talán azért ez a korosztály ugrik be róla, mert 12 évesen volt egy Avonos Secret Fantasy nevű illatom, és annak volt hasonló illata, talán az eper-jázmin-pézsma kombináció miatt, ami mindkét illatban közös. Mindkettőben van egy kis “karcos púderesség”, emiatt nem az én világom. Számomra kicsit múltidéző illat. Ha használom, - olyan, mintha 2011-14-et írnánk.
Nem túl mély kis virágos-gyümölcsös illat egy olyan lánynak, aki még nem tudja, mi áll jól neki, kísérletezik. Nem bántó, nem egy signature kategória, de lazán el lehet fújkodni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Esperanza7

2018. október 23.

Fiatalos, édes illat, igazi tinis...Én csak nyáron használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

Fiatalos, édes illat, igazi tinis...Én csak nyáron használom :)

palvivien0320

2017. december 29.

Imádom az illatot, olyan fincsi, a csomagolás pedig nagyon illik hozzá :))
Beyonce Heat Rush után a kedvencem :) Ja és Justint is imádom, szóval nálam alap az 5 csillag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Imádom az illatot, olyan fincsi, a csomagolás pedig nagyon illik hozzá :))

agirlhasnoname

2016. november 8.

Olyan igazi bulis tinir*bis illat - és ez most nem negatív vélemény, csak tényközlés. :) Finom édes, fűszeres, piros gyümölcsös némi virággal - ha olyan a hangulatom, teszek magamra belőle (1 ml-s mintát rendeltem sok másik, itthon boltban nem kapható illattal együtt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

pomme

2016. szeptember 12.

Állítólag tök olyan, mint a Someday, hát szerintem egyáltalán nem. A Someday egy "senkit sem bánt" vaníliás-körtés édes illat, ennek viszont epres-málnás gyümis illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

kicsirita

2016. február 13.

Miután megszabadultam a dobozától és nem mosolygott rám a tinigyerek el tudtam ettől vonatkoztatni :)

Ár-érték arányában megfelelő illat.
Kellemes, nem tolakodó, egész tartós. Picit mű, de az árát maximálisan megéri.
Összességében öreg vagyok én már ehhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Ár-érték arányában megfelelő illat.
Kellemes, nem tolakodó, egész tartós. Picit mű, de az árát maximálisan megéri.
Összességében öreg vagyok én már ehhez :)

Pampilla

2015. november 25.

2015.július 17.: Nem igazán tudom kicsoda ez a fiatalember,kinek nevét viseli ez a parfüm,egy dalát sem tudnám így hirtelen felidézni,de hogy biztosra mentek,már ami az illat megkomponálását illeti,nos az tuti. Ha az a picike körte nem sejlene fel,úgy a kifújástól számított tizedik percben,akkor aztán végképp említésre méltó se lenne.Mindegy is,a korosztály akiknek szól,ők biztos szeretik...Azért egy kicsit egyedibb lehetett volna...
2015.november 25.: Változott valami,mert ma nagyon tetszett ahogy viseltem,estig kitartott és egyáltalán nem semmilyen volt. Furcsa mintha némelyik parfüm játszana az emberrel,hogy alig érezhető semmiség,hol nagyon is finom és szerethető.Két csillagról háromra emelkedett nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 25.

Ivory

2013. július 3.

Bemegyek drogériába, meglátom ezt a parfümöt, na mondom már ennek a ratyi gyereknek is van illata? Gondoltam biztos olyan ótvar lesz ez is, mint a zenéje. És nem. Meglepően kellemes, persze nem egy Chanel. Nem válsz Femme Fatale-vé. Kis nyári, tingli tangli könnyű illat. 12-14 éveseknek pont jó. Én már csak azért sem venném meg, mert tudnám, hogy a pénzem JB amúgy sem megérdemelt vagyonát növelné. :) De amúgy tényleg nem rossz, egy hármast megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

bano.zsuzsanna

2013. július 2.

Eszméletlen különleges kis parfüm ez,ötletes külső,aranyos nyári szuper illatot rejt:)tartós nagyon csajos illat hasonló első fújásra mint a someday de nekem sokkal jobban tetszik ez,kíváncsian várom a következőt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.